Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van Százhalombattán olyan...

Van Százhalombattán olyan fórum, újság vagy internetes oldal, ahol a városi és környékbeli munkahelyekről, munkáltatókról, vállalkozásokról lehet informálódni?

Olyan oldalra gondolok, amelyiken a dolgozók, a jelenlegi és a volt alkalmazottak vagy családtagjaik osztják meg tapasztalataikat az ottani vállalkozásokról, munkahelyekről.

Olyan kérdésekben, mint pl., hogy az egyes cégeknél:

- Milyenek a munkakörülmények?

- Milyenek a kollégák?

- Milyenek a munkahelyi vezetők?

- Milyen a bérezés és vannak-e egyéb juttatások?

- Mennyire stabil a munkahely?

- Lehet-e hosszú távon tervezni?

- Vannak-e előrelépési lehetősége?

- stb.

Olyan információkra gondolok, amelyek segítenek az álláskeresésnél és a változtatásnál.

#Százhalombatta #munkaportál #százhalombattai munkahelyek #százhalombattai vállalkozások #százhalombattai munkáltatók #információ megosztás #dolgozói vélemények
2018. szept. 15. 16:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha nincs ilyen fórum, akkor milyen egyéb forrásokból lehet információhoz jutni a városban és térségében lévő vállalkozásokról?
2018. szept. 17. 21:08
 2/2 A kérdező kommentje:

Az is segítség lenne, ha ajánlanátok olyan munkahelyeket, vállalkozásokat, ahol saját tapasztalataitok vagy az ismerőseitektől hallottak alapján jó dolgozni, mert:

- korrektek a vezetők,

- jó a közösség,

- sok feladat van, gyorsan telik a munkaidő,

- motiváló a bérezés,

- van béren kívüli juttatás, premizálás,

- rugalmas a munkaidő,

- támogatják a továbbképzést,

- van előrelépési lehetőség,

- hosszútávon is lehet tervezni,

- meg amit még fontosnak tartotok...

2018. szept. 22. 10:16