Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes egyetemen biztonsági...

Érdemes egyetemen biztonsági őrnek tanulni?

Figyelt kérdés

2018. szept. 19. 02:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem, nincs ilyen szak.
2018. szept. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Nagy.bettike21 válasza:
Sztem igen. En is gondolkozok rajta. Nagy ra az igeny. Nalunk am is ilyen csaladi hagyomany, dedi, mama, apuka is bizt.or, es a csalad nagyon szeretne h vki tovabbvigye a szakmat mert ez mar egyfajta hagyomany. 5en vagyunk testverek, testverem is annak tanul, en is az leszek. En mondjuk lany vok de sztem vaganyok a noi bizt.orok.
2018. szept. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

De,tessék itt van

[link]

2018. szept. 23. 00:28
 14/23 anonim ***** válasza:
Elég gyengén trollkodsz, vagy tényleg ilyen foggyos vagy?
2018. szept. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Hol látsz itt trollkodást??

Ez létező szak,idén 350 volt a ponthatár és a felvételihez már feltétel a középfokú nyelvvizsga megléte is.

Mit nem lehet ezen elhinni?Eg videót is linkeltem a szakról

2018. szept. 23. 02:23
 16/23 anonim ***** válasza:

Ez már rendészet,nem személy és vagyonőr.

De érdemes lehet ennek tanulni,főleg ha érdekel.

2018. szept. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne fáraszd magad, engem is lehúztak (2-es) 0-ára, pedig normálisan leírtam, hogy van ilyen szak, de sima biztonsági őrhöz elég egy OKJ is.


"Kérdezőnek: nem, csak emiatt nem érdemes egyetemre menni, egy sima OKJ-s biztonsági őr tanfolyam után is elmehetsz biztonsági őrnek." - ezt írtam.

lehet, az zavarta meg őket, hogy nem azt írtam: emiatt nem érdemes, hanem azt, hogy csak emiatt nem érdemes.

Magyarul, ha sima biztonsági őr akarsz lenni, akkor elég egy OKJ is.


Szerintem érdemes lenne inkább magát a sulit felhívnod és ott megkérdezni: mennyivel tud/ad többet, ha ezt az egyetemi szakot végzed el. Ott hasznosabb választ fogsz kapni, mint itt, a Gyakorin :D

2018. szept. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Látom sokan nem értik nagyon,a kérdező szándékát.

Én megnéztem a linkelt videót,és itt rendészeti biztonságtechnikai szakembereket képeznék. Pl.: ezek az emberek tanácsot adnak a cégeknek,hogy mitől lehetnek biztonságosak.

Én személy és vagyonőr vagyok,de biztonsági rendszerek kiépítéséhez le kéne tennem még egy kiegészítő vizsgát.

2018. szept. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Azért raktam a karrier,fizetés témakörben mert azt akartam kérdezni,hogy érdemes e erre a szakra jelentkezni?Mármimt elhelyezkedés és fizetés szempontjából milyenek vele a lehetőségek?

Az igazság az,hogy rendőr akarok lenni,de az egészségügyin nem felelek meg,szóval ez a B terv.

2018. szept. 23. 12:23
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen mennyi buta ember van..

Ez a szak nem biztonsági őröket képez, hanem biztonságtechnikai szakembereket, fogd már fel azzal az apró agyaddal.

2018. szept. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!