Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dunántúlon melyik várost...

Dunántúlon melyik várost ajánlanátok munkahely és lakhatás szempontjából?

Figyelt kérdés

Ahol biztos hogy talál az ember jól fizető, nem robot és néhány évre biztos munkát (110-120+ ezer forint nettó havonta)?


Leginkább a hegyes-völgyes vidék érdekel, nagyon minimális roma lakossággal, jó közlekedéssel. Egyszóval élhető legyen.


Köszi


2018. szept. 20. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Tatabánya tele van gyárral, 150 alatt nem lehet keresni, de átlag 180-200 körül keres, sok helyen 200 felett, Nettóban. Jó helyen van, hegyek, vasút, bp 40 perc vonattal.

Ami gond lehet, h albérlet 75-80 nál kezdődik, egyedül igy nem olyan könnyü, csak ha többen jöttök.

2018. szept. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Plusz ne felejtsük el a másik kiváló helyet, Veszprémet. Az is megfelel minden pontnak amit írtál.
2018. szept. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Győr. Pannonhalma , Nyúl, Győrújbarát a környéken hegynek számítanak :)
2018. szept. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

110-120 ezer nettóba? Nálunk minimum ennyit kap az ember vagy inkább 140-150 ezer között, pedig én is az Alföld északi részén lakom.

Dunántúlon frekventált helyein 150 alatt nem nagyon kapsz.


Miért csak 110-120ezret írtál? Vagy felétek még ennyit kaptok? :O


Nem robot munka alatt mit értesz?

Gondolom a gyárakat. Bár szerintem a targoncázás is biorobot...pedig oda kell targ. jogsi is

2018. szept. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Veszprém környéke, Herend (város), vagy a közeli falvak, mivel Veszprémben drága a lakhatás nagyon. Mondanám még Ajkát is, itt is sok a munka, igaz, főleg gyári munkák. Sopron környéke, Szombathely környéke. Ezeknél viszont az osztrák határ közelsége miatt nagyon drága a lakhatás.

Esetleg Pécs és környéke jöhet még szóba (bár ott sok a barna ember).

2018. szept. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát igen Borsodban havi 120 nettóért dolgoznak emberek,ott sajnos nem teljesít jól az ország


Én élelmiszermérnökként jöttem Veszprémbe Szabolcsból,és egy német cukorkagyárnál dolgozom 390 bruttóért.

2018. szept. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Hát igen Borsodban havi 120 nettóért dolgoznak emberek,ott sajnos nem teljesít jól az ország"


Dunántúlon is 120 ezerért dolgoznak az emberek, nem kell aggódni emiatt.

Nálunk is nagybetűkkel hirdetik, ha 160 bruttó az alapbér! Szóval hagyjuk a baromságot, hogy "150 alatt nem adnak"...

2018. szept. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De megis Dunantul csak jobban ajanlott nem? Megse Szabolcs es Borsod megye kiveve Delnyugatot...

Ahogy neztem Zala megye szep hely rengeteg teglahazzal nagy kerttel, ami nekem szempont.

2018. szept. 24. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!