Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőként van olyan...

Pályakezdőként van olyan állás jelenleg, ahol el lehet érni havi bruttó 5-600ezer forint körüli fizetést?

Figyelt kérdés
2018. szept. 22. 19:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
43%
#4: MSc + 1 év gyakornoki tapasztalattal sikerült.
2018. szept. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
43%
Én himrinygyo vagyok ennek a dupláját is megkeresem fel év tapasztalattal
2018. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
szerencsével mindent lehet
2018. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
66%

Az hogy nem lehet villamosmérnökként elérni azt erősen vitatnám.

Budapesten, felsőfokú angollal, multinál, beágyazott fejlesztőként nagyjából ennyi a kezdő fizetés.

2018. szept. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

aktuárius, bruttó 450-500 körül lehet keresni pályakezdőként is, egy képzés van jelenleg (elte+bce közös)

bme gazdinfó után

corvinus vezszerv, pü msc után is lehet ennyit kérni, ha szerencsés az illető, és nem csak melegedni járt be egy 3-as körüli gpa-val, hanem kihasznált minden lehetőséget


biztos van több lehetőség, ezek amikről hallottam, informatikusok 360 körül kapnak kezdésként szerintem is, de msc-vel ez is simán ugorhat egy százast, bár a bsc+2 év gyakorlati tapasztalat után ugyan ez a helyzet...

2018. szept. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy te nem tudod elérni azt a szintet, még nem kell lepontozni egy valós tényt. Lehet annyi pénzt keresni, csak nem mindenki képes rá. Ez a pályakezdős téma is hasonló mint a szex. Van akinek elsőre is jól megy, gondolom Brad Pitt szüzességét több nő vette volna el szívesebben mint egy kis törpe kínaiét 7 cm-es farokkal, akinek már van tapasztalata. Így van az IT-ben is, van aki tehetségesnek született és már kezdőként is rengeteg hasznot tud termelni, van aki meg soha nem fog tudni semmit kb. Ez van, ettől még ezek valós tények amiket leírtam.
2018. szept. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"Az IT szakmában vannak olyan cégek akik bruttó 700-800 ezer forintot is fizetnek egy pályakezdőnek, csak ahhoz annyit is kell tudni"


Ez így van, csak szerintem mire ilyen tudása lesz valakinek addigra ritkán pályakezdő. Mivel tized ekkora tudással is kapsz bruttó 3-400 ezret.

2018. szept. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
67%
2 év tapasztalat után jöttem ki pestre teszteléssel foglalkozok, úgymond kezdő vagyok, brutto 600-700 ropit kapok
2018. szept. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
57%
Én is 15 év után kapok 1.2 millát de én is kezdő vagyok még mint az előttem szóló, van egy kollégám ő 2 millát kap30 év tapasztalattal, természetesen ő is kezdo
2018. szept. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#15 ezen a válaszon most mi a 0%? normálisan, segítő szándékkal, tényekkel alátámasztva válaszoltam.

Arról meg nem tehetek, ha valaki a szart kapargatja, és ide jár frusztráltságában lepontozgatni. Változtass az életeden, ha ennyire zavar más jó fizetése, ne irigykedj.

2018. szept. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!