Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Taxis fuvarokat honnan?

Taxis fuvarokat honnan?

Figyelt kérdés
férjem most kezdett taxizni,egy cégnél van nem hiéna.amolyaan lelkiismeretes "utasbarát" taxis.a gond csak az,,ebből nem lehet megélni.a cég elvileg tiltja a fix kuncsaftokat,de szinte minden taxisnál ezt látom,vagy hogy csumára lehúzzák a külföldieket.már reklámozom az ismik között,és van pár fix barát,akit szállít,de ez még nem elég a megélhetéshez(nem akar száz ezreket kresni,csak egy normális fizut,havi szinten )szerintetek hol próbáljam meg reklámozni,hogy baj se legyen belőle,s van-e még vajon olyan ember,eki rendszeresen taxival jár???ha 2-3 hónapon belül nem indul be,mást kell keresni...sajnálnám,mert imád vezetni...
2010. jún. 22. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Én rengeteget taxiztam, a munkámból kifolyólag, kb. tíz évig, ugyanazzal a céggel volt szerződésünk.


A férjednek meg kell várnia, hogy kialakuljon egy ügyfélkör, akiket rendszeresen visz, és közben meg kell győződnie, hogy az illető akit visz, az "normális", tehát nem egy feljelentgetős valaki.


Nekem megvan egy két taxis mobilszáma, félve adták meg anno, mert a szabályzat tiltja a magánakciókat, tehát csak központon keresztül kell hívni őket, vagy leinteni az utcán. Direktbe nem lehet őket felhívni. (érthető is).


Szóval mi úgy csináltuk, hogy két utcával odébb lakott tőlem az egyik taxis, és pár fuvar után, mikor már jobban megismerkedtünk, én mindig a mobilján hívtam őt, és ő jött... és ilyenkor azt mondta, ha kérdezték (volna), hogy az utcán "szedett" fel.

2010. jún. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen,ezzel tiszában vagyunk,de ahhoz,hogy ő címre menjen,ha hívják diszpécseren eresztül,mikor bemondjá a címet a rádión,neki kell leütni a lggyorsabba a címet.namot ez jelenleg heti szinten!1-2 szer sikerül,mert vagy gyorsabbak nála a többiek,vagy jóban vannak a diszpécserrel,aki a címet kiadja,nemtudom,de gyakorlatilag nulla........
2010. jún. 23. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!