Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Két számjegyű béremelés a köz...

Két számjegyű béremelés a köz és versenyszférában idén is? Mert akkor tavaly is volt?

Figyelt kérdés

Olvasom a szakportálon a cikket és agyam eldobom:


[link]


A munkaerőhiány alkupozícióba hozta a munkavállalókat


Várhatóan jövőre is átlagosan két számjegyű béremelés jöhet mind a versenyszféra, mind az állami szektor cégeinél. A munkaerő megtartása elsődleges szemponttá vált, ráadásul a fluktuáció sok területen már a rendkívüli bérrendezést is kikényszeríti.



Tehát akkor.

2 számjegyű béremelés a verseny és a közszférában is. Vagyis mindenütt ha itt van az ember ha ott akkor is.

Idén is.... vagyis tavaly is volt? Hát ha idén is, akkor tavaly is kellett lennie.


De akkor tessék mondani hogy lehet hogy ezt én nem vettem észre se idén se tavaly se azelőtt se azelőtt? 2012ben kaptam utoljára emelést, annak 6 éve azóta egy fillért se.


Hol élnek ezek mit szednek akik ilyen cikkeket leírnak??? Hol emelnek 2 számjegyűt évről évre???


És ahol NULLÁT emelnek 6 év alatt az akkor micsoda???


2018. szept. 25. 21:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom ATLAGOS emelés....tehát van akinek nincs. Ha nincs, valts. Amikor emelést akartam...váltottam. egy helyen poshadva soha nem vagy jó alkupózbab
2018. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Hurr durr. És akkor most arról ki tehet, hogy nem kaptál? Én, te, vagy a gonosz főnököd? Ha én, és még sokan mások kaptunk, akkor köcsögök vagyunk vagy hazugok? Szerinted ér-e többet a munkád, mint tavaly? Fejlődtél-e? Fejlődött-e a cégetek? Vagy hagyjuk a gondolkodást és hurrogjunk veled, az jobb lenne?
2018. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
es ha er tobbet a munkam es fejlodtem es!!!! akkor se emelnek?? akkor mi van te szuperbolcs? es miert nem emelnek? mert tudjak hogy volt van es lesz emberuk igy is. ha en elmegyek netan (de nem megyek) majd lesz helyettem mas. mindig lesz.szoval igen tanultam es igen fejlodtem ( pl egyetem msc elvegzese sajat zsebbol) es hol vagyok vele? ugyanott ahol 10 eve. es hol leszek 10 ev mulva? ahol most. hol lennek. hova kellek?
2018. szept. 26. 05:48
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Én kétszer annyit keresek, mint 4 éve.


Szerintem te csinálsz valamit rossszul, kedves munkaügyis troll. :)

2018. szept. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
es mit csinalok rosszul? hm? mit? azt hogy tanultam/tanulokbes dolgozom vagy mit? most jon a fals duma h sz ilyen helyet ott kell hagyni.... ja. es hova menjek? a semmibe a kozmunkaba? hova kellek? sehova. ide ahol vagyok.
2018. szept. 26. 06:35
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kb duplájára emelték 2 év alatt. Ugyanott dolgozva. Szerintem kijön az átlag.

Válts munkahelyet kérdező és te is kereshetsz többet.

2018. szept. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én is váltottam már volna, ha nem emelnek ennyit!
2018. szept. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
Én a 6x-osát keresem annak amit 8 éve. Te pedig bekaphatod.
2018. szept. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

"Válts munkahelyet kérdező és te is kereshetsz többet."


És HOVA MENJEK?? Egyik állami helyről a másik állami helyre ahol ugyanaz a bértábal van vagyis egy forinttaé se több se kevesebb a bér?

És ennek értelme mi lenne??

Máshova meg nem mehetek mert máshova meg nem kellek....


Azt meg ne mondjuk hogy menjek el egy trógerszaros retekgyárba 50 műszakba napi 26 órába dolgozni. Nem megyek.

2018. szept. 26. 07:49
 10/23 A kérdező kommentje:

"Nekem is kb duplájára emelték 2 év alatt."


nekünk meg 2012 óta egy fillért se. Na?

2018. szept. 26. 07:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!