Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mood/Boldogság/Manager?

Mood/Boldogság/Manager?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Ma olvastam egy oldalon hogy létezik ilyen hogy Happines/Boldogság Manager, soha életemben nem hallottam róla aki nem ismeri annak röviden elmondanám hogy még nincs rá szak meg semmi mert itt csak az a lényeg hogy a dolgozókat jó kedvre derítsd és olyan embereket keresnek akik mindig mosolyognak és jó kedvük van

Aki dolgozik benne vagy valaki tud valamit az tudna segíteni nekem mert nagyon érdekel ez az állás :)

Egyáltalán van ilyen Magyarországon? És ha igen mi kell hozzá mint tantárgy stb



#fizetés #munka #manager #mood manager #boldogság manager
2018. szept. 26. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez működne, ez olyan unalmunkban találjunk ki valami bődületes hülyeséget iránynak tűnik.


Ha szrul keresek, a főnököm egy paraszt, a munkámat pedig unom vagy utálom, mosolyoghat rám a Julika, meg hullahoppkarikázhat, akkor se lesz jobb kedvem, sőt, csak tovább idegesít.


Namost Julika egyes munkahelyeken akár adhat olyan plusz szolgáltatásokat, amitől a ferfi dolgozók jobb kerdvre derülnek, de nem hinném, hogy legális. Pláne, hogy ez a célod.


Ha pedig megbecsülnek szakmailag, emberileg és anyagilag, akkor nem kell Julika.

2018. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit szerintem leegyszerusitetted a munkakort. Ilyesmi jobb cegeknel letezik, de ott is HR resze, es egyszeruen az a dolguk, hogy a munkavallalok boldogan tudjanak csak a munkaval torodni. Nyilvan alapszinten a korrekt fizetes, jo munkakorulmenyek az alapok, aztan mehet az ingyen gyulmocs/turi rudi/pekaru, tovabbkepzesek, ceges programok, sportesemenyek szervezese, stb.

Az, hogy valaki sokat mosolyog az nem egy munkakor. Najo, allhatsz kiallitason biorobotkent, de az ugy is fizet.

2018. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ezt inkább úgy tudom elékpzelni, hogy egy olyan embert hívhatnak így aki különböző céges programokat, rendezvényeket szervez, folyamatos kapcsolatban van a munkavállalókkal, dolgozókkal, akihez lehet segítségért (bármikor, bármiért) fordulni. Magyarán egy ilyen munkahelyi "pszichológus". A leírásodból egyébként egyből az ugrott be, hogy ott robotolnak 3 műszakban az emberek és egyszer csak beugrál egy bohóc és elkezd ott... bohóckodni :D

Mert valljuk be attól nem lesz senkinek jobb kedve, ha a szar munkahelyén valaki folyamatosan a pofájába vigyorog meg osztja neki az észt... "MOSOLYOGJÁ' MÁÁÁÁN? HÁ MÉNEM MOSOLYOGSZ!?"

2018. szept. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!