Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora fizetési igény a...

Mekkora fizetési igény a reális ügyfélszolgálati dolgozóknak?

Figyelt kérdés

Hamarosan állásinterjúra megyek, viszont nem tudom mi lenne a reális fizetési igény.

Vidéki nagyváros, hétköznap nappali munkaidő.

Erre irányuló végzettségem nincs, viszont van 3,5 év tapasztalatom, diplomám, felsőfokú angol nyelvvizsgám.

Nem szeretnék túl sokat mondani, viszont keveset sem.

Mit gondoltok, mit tapasztaltok átlagos fizetésnek ilyen munkakörben?



2018. szept. 30. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Ez kevés info :) Ha sima magyar nyelvű ügyfelest keresnek egy behajtóhoz,akkor nem hiszem hogy sokal többet fognak ajánlani a minimálbérnél.


Ha szankszrit-héber nyelvű IT supportra keresnek embert, akkor meg simán elkérhetsz bruttó 500-at is.


Én most angol nyelvű ügyfelesként nettó 200 körül kapok Budapesten.

2018. okt. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

IT területre kell magyar nyelvű ügyfeles (email + chat + telefon) Debrecenbe, középfokú angol az elvárás.


200.000 nettó körül sok lenne szerintetek az elvárásom?

2018. okt. 1. 08:56
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Sok. Bruttóban esetleg reálisabb.
2018. okt. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha az ITSHhoz vagy nagyobb multihoz mennél, szerintem reális a 200 nettó. Hivatkozz simán a tapasztalatodra.

Persze a műszak is fontos, ha éjszakáznod is kell, lehet próbálják majd ráhúzni, hogy azzal együtt meglesz a 200 nettó.

2018. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!