Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kezdjem el építeni a...

Hogyan kezdjem el építeni a karrieremet?

Figyelt kérdés
Sziasztok,20 éves srác vagyok,2 éve érettségiztem. Egy nagyon jó iskolába jártam 8. koromig,majd egy rettentően rossz suliba kerültem,ott jártam ki a 4 évet. Konkrétan nem kellett tanulni,elszoktam tőle az évek alatt. Megvan az érettségi (2,3,3,3,5 a jegyek) sajnos eléggé rossz jegyekel a továbbtanulás szempontjából. Dolgozok egy gyárban,szeretem is,meg nem is kapok rosszul (220 nettó), viszont nem szeretném itt leélni az életemet. Olyan munkát szeretnék ahol fejlődhetek, nem feltétlenül posztban, akár szellemileg,emberileg is. Sajnos nem igazán tudom,hogy mi szeretnék lenni, rendészetin gondolkoztam. Tanácstalan vagyok,nem tudom hogyan álljak neki és szerezzek motivációt.

2018. okt. 3. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Tanulj meló utána otthon, jelentkezz esti képzésre vagy akár nappalira is ha nem létszükséglet, hogy dolgozz.


Egyébként hol dolgozol és milyen munkakörben? Nagyon kíváncsi lennék rá.

2018. okt. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Merciben dolgozok gépkezelő és karbantartóként.
2018. okt. 4. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!