Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Boltvezető-helyettesnél...

Boltvezető-helyettesnél (Lidl) mit jelent a szakirányú végzettség?

A Lidl honlapja ezt írja a boltvezető-helyettes munkakörről:

közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség

élelmiszer-kereskedelmi gyakorlat (vezetői tapasztalat előnyt jelent)

jó kommunikációs készség

kiváló analitikus képesség, az összefüggések felismerésének és az információk, számadatok értelmezésének képessége

kereskedelmi érzék, vezetési készség és vásárlóközpontú hozzáállás

nagyfokú szellemi és fizikai terhelhetőség

precizitás, pontosság, gyorsaság

Itt milyen végzettséget várnak el? Gondolom nem feltétlenül kell élelmiszermérnöki.

2018. okt. 4. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
OKJ-t jelent.
2018. okt. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az élelmiszermérnök az teljesen más ő megmondja, hogy miből áll össze a párizsi, míg egy boltvezetőnek kereskedelmi végzettség kell, hogy el tudja adni.

És van sima eladó OKJ, amihez a belépő egy 8 általános, míg kereskedelmi okjhez már érettségi kell, illetve lehet ezt felsőfokon is tanulni.

2018. okt. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kereskedelmi szakközép elvégzésével egy érettségit és egy eladó szakmát adnak. Erre jön az OKJ-s tanfolyam, aminek a végeztével kereskedő szakmát kapnak - ezzel mehet el boltvezető helyettesnek.

Ha valakinek csak sima, gimn-i érettségije van, akkor 2 éves ez az OKJ, ha kereskedelmi szakközép, akkor 1 éves.

2018. okt. 4. 12:06