Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kevés a fizetésem asszisztensk...

Kevés a fizetésem asszisztensként?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy multinál dolgozom területi asszisztensként, illetve idő adatrögzítő pozícióban. A fizetésem az alábbiból áll:

alap bér nettó 182ezer

cafeteria 14ezer

3 havonta +25ezer kp

13. havi van

Vidéki város.

Mindezt nyelvvizsga nélkül (rajta vagyok), HR felsőfokú szakképesítéssel/logisztikus felsőfokú okj-val



2018. okt. 5. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ezzel a vegzettseggel sok is, en siman csokkentenem, ha koltsegoptimalizalasra kerulne sor.
2018. okt. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pozícióhoz képest tényleg sok.
2018. okt. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha az egyéb juttatásokat leosztjuk egy hóra, bőven 200fekett van. Ez nem kevés, sztem bazi jó. Hasonló munkakörben 160at kapok.
2018. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a munkakörben szerintem irreálisan magas. Akit ismerek területi asszistenst vagy adatrögzítőt ők mind minimálbért kapják.
2018. okt. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Már váltok is. Nincs felvétel? :)


Gyere hozzánk dolgozni. Lóg a nyelvünk, iszonyú felelősség nyom, nettó 149 ezerért + 10 ezer havi béren kívüli juttatás, átszállással jutok be melóba vidékről.


Nem sajnáltatom magam, mert szeretem a munkám (ezért nem is megyek), de tényleg ez van.

3 szakmám van + felsőfokú képesítés az egyikre (3 év volt az okítás, nem pedig pár hónap tanfolyam!). :)


Becsüld meg a helyet, ha egyébként jó a társaság!

2018. okt. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tedd össze a kezed mert ez már a pesti diplomás bért súrolja.


Asszisztensnek ez izmos kereset.

2018. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!