Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyéni vállakozók között kb....

Egyéni vállakozók között kb. mekkora projekt díjért, havidíjért lehet találni jó PPC / Online Marketing szakembert?

Figyelt kérdés
Szüksége lenne a cégemnek jó Google és Facebook hirdetésekre, de egy teljes állású alkalmazott díját nem tudjuk kigazdálkodni. Kb mennyiért találok számlás szakembert aki projekt alapon vagy havidíjért be tudna dolgozni? Nem kezdőt szeretnék, de nem is olyat aki aranyáron dolgozik.
2018. okt. 13. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, de szerintem egy netto havi 300 alatt nem találsz.
2018. okt. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez az átlagár kb.? Mert ismerős nekem is ennyiért ajánlotta kb. (350), de elsőre soknak találtam. Ezzel a piaccal sajnos nem vagyok képben, de ha ennyi, akkor ennyi. Kezdőt nem akarok, aki az én cégemen gyakorol.

Egyébként ad-hoc jellegű fb kampányokat kellene futtatni, keresőhirdetéseket, ezekről folyamatosan riportálni és tartani a budgetet megfelelő ROI-val.

2018. okt. 13. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt nagyjából hasra csapásszerűen mondtam, hogy én ez alatt biztos nem vállalnám, így hogy ezzel foglalkozom.


Nem átlagár, még ismerősöd jó fej is volt szerintem, hogy csak 350-et mondott, mert ha már nem csak Google Ads hirdetést szeretnél, hanem Facebookon is, egyből drágább. Ezeket folyamat optimalizálni kell, tesztelgetni, formázni, nem olyan hogy fellövöd és kész.


Egyébként abszolút nem sok érte, konkrétan irányítja az üzleted online hírét és kimenetelét a bevételeidnek.

Ha én most elmennék egy céghez Online Marketinggel foglalkozni, 450(netto) kezdő fizu alatt el sem vállalnám.

2018. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Projektfüggő, én nettó 50-es napidíjon szoktam vállalni óra alapú fix áras ajánlattal, szerződéssel, 27% ÁFA-s számlával, ha gondolod, akkor írj, és beszéljünk.
2018. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!