Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetnék autószalonban...

Hogyan lehetnék autószalonban értékesítő? Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés

Tudom, kérdezzem meg. De sajnos ahol próbálkoztam (állítólag hónapok óta nem találnak embert) nem mondtak indokot. Érettségeim van, társalgási szinten tudok angolul beszélni-írni. Németet megértem és írásban tudok válaszolni. Saját üzletem volt évekig, jól tudok bánni a vevőkkel, mindenkivel megtalálom a közös hangot. Rosszat rólam vevő még nem mondott!

Viszont ami a hátrányom: nem vagyok egy jó kiállású ember (170cm,70kg) és úgy nézem hogy mindenhol az értékesítő srácok ilyen 185+ magasak kb. Abból is jóképűbbeket választanak, hogy képviseljék a márkát.


Most ha én nem vagyok egy ilyen kaliber de nagyon jól el tudok adni dolgokat, nagyon vásárlóközpontú vagyok, akkor lehet valahogy esélyem egy ilyen állásra? Hogyan tudnám ezeket a tulajdonságaimat reklámozni és eladni magamat velük?


2018. okt. 15. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálkozz tovább. Ismerőseim, akik értékesítőként dolgoznak, kb. olyanok, mint te. Nincs különösebb képzettségük, érettségivel rendelkeznek.

Nem jóképűek, átlagosak. Van, aki kifejezetten túlsúlyos. Szóval nem kizáró ok a kinézeted.

Biztosan találsz majd helyet, főleg így, hogy van már gyakorlatod az értékesítésben.

2018. okt. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Ne legyunk felszinesek nyilvan szamit a kulso megjelenes foleg egy ilyen pozicional DE ha megvan a megfelelo tudas az adott munkahoz es boven jobb vagy mint mondjuk az aki jol nez ki akkor siman van eselyed az allasra viszont ha korulbelul azonos a tudas egyertelmu hogy azt fogjak felvenni akire “jobb ranezni” ha egy vevo erkezik
2018. okt. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A bátyám BMW szalonban értékesítő 12 éve.

Érettségije van

Nyelveket alap szinten beszél.

Anno hirdetés útján került be.

Ja és lehet hogy 185 cm de hozzá 110 kg szal feleslege is van..Ing öltöny persze kötelező.

Viszont jól keres, 300 nettó felett.

Tavaly át akart menni a Mercihez de rádobtak neki pénzt csak maradjon,így pontosan nem tudom mennyit, de emeltek is neki erre is.

Egyéb juttatása nincs, de 2 havonta viszik külföldre..Németo., Svájc, Spanyolo., Lengyelo., Norvégia volt mostanában.

Sztem a külsőddel nem lesz gond.

2018. okt. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!