Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet keresni az...

Mennyit lehet keresni az Ifjúsági Garancia Programban?

Figyelt kérdés

Az Ajanlatelokészíto résznél ez áll. A feltuntetett "214.720" Ft. a fizetésem Bruttóban?


[link] Itt egy fotó a Program szerzodésérol.



2018. okt. 16. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
igen az a bruttó.
2018. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! Azt szeretnem meg megkerdezni, hogy ez most a berem? Vagy ezt a Palyazati osszeget tobb ember kozott osszak szet. Azt ertem, hogy Brutto, csak azt nem tudom, hogy ez most a fizetesem vagz valami potlek?
2018. okt. 16. 22:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen programba keresek 120 nettót, szóval ez teljesen reális lehet bérnek.
2018. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak nehezen hiszem el, hogy ennyit kapok, mert tobben mondtak, hogy ok csak 50 - 60 ezer Ft.-ot kaptak ebben a programban. Egy muzeumban dolgozok irodai munkaskent, de kozvetito altal, raadasul erettsegim sincsen, csak ket szakmam. (Ha ez szamit valamit egyaltalan.) AZ elso szakmam az szamitogepes adatkezelo, a masodik pedig kerti munkas. Igy is lehet 150 ezer Nettoban a fizetesem? Eddig diakmunkan ugyanitt kaptam 60 - 70 ezret, ezert sem tudom elkepzelni, hogy most majd ilyen sokat kapok.
2018. okt. 17. 17:49
 5/8 anonim ***** válasza:
50 - 60 ezer Ft-ot keresetpótló juttatás gyanánt kapnak olyanok akik az Ifjúsági Garancia Program keretében tanulnak szakmát. Rendes 8 órás munkáért max a közmunkások kaphatnak ilyen kevés fizetést.
2018. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez azt jelenti, hogy megkapom a 150 ezer Ft.-ot Nettóba? :)Mondjuk örülnék neki, de eddig még nem kerestem pályakezdőként ennyi pénzt.
2018. okt. 20. 02:19
 7/8 anonim válasza:
5-ös válaszoló, hát az érdekes mert én nettó 70 ezer forintot kaptam 23 évesen érettségivel és informatikai rendszergazda szakmával.. :D
2019. márc. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én 130 ezret keresek Nettóban egy egyszerű adatrögzítő résszakképesítéssel, érettségi nélkül. Nem tudom, hogy mi alapján döntik el, hogy ki mennyit kapjon, de gondolom ezt munkahely válogatja, illetve munkakörtől is függ. Én egy Múzeumban dolgozok és régészeti rajzok digitalizálását végzem egy mérnöki szintű grafikai/tervező szoftverrel.
2019. márc. 29. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!