Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres 3 év tapasztalat...

Mennyit keres 3 év tapasztalattal egy JAVA fejlesztő?

Figyelt kérdés
2018. okt. 18. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nettó 150-500.
2018. okt. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
(Budapesten.)
2018. okt. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ez elég tág intervallum.....

Konkretabban?

2018. okt. 19. 12:29
 4/11 anonim ***** válasza:

diplomával,nélkül?

Angol milyen szint?

Milyen pozició?

Én úgy saccolom,hogy legalább 300nettó alsó hangon.

2018. okt. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Diplomával, angol B2-es szint
2018. okt. 20. 11:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Amennyit írtam nagyjából reális lehet, kivéve,ha java-n belül valami speckó ismereted van akkor ez lehet több is mint 300.
2018. okt. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem 3 év Java tapasztalattal 500 nettó minimum. Inkább több. Oké, lehet ilyen-olyan kafeteria, éves jutalom, kutyafüle amiből összeáll, de mindent összeadva tuti 500 nettó felett jön ki.
2018. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Időpont: ma 13:34

Előzmény: A kérdésre írt válasz: Mennyit keres 3 év tapasztalattal egy JAVA fejlesztő?

"Szerintem 3 év Java tapasztalattal 500 nettó minimum. Inkább több. Oké, lehet ilyen-olyan kafeteria, éves jutalom, kutyafüle amiből összeáll, de..."

Az üzenet: Te sem vagy szakmabeli, mi? 500 netto minimum... :D"



Miért mennyit kéne 3 év Java tapasztalattal keresni? 500 nettót úgy értettem, hogy mindenféle juttatást és éves bónuszt nettoban átlagolva 500 nettó tuti megvan havonta.


És valóban nem vagyok szakmabeli javában, de úgy tudom az manapság keresett.


Más nyelven fejlesztek(szerintem kevésbé menő területen) de 2 év után nettó 400-450 körül megvan ha minden juttatást összeadok. Ebből gondoltam, hogy 3 év Java biztos van 500 nettó vagy több.

2018. okt. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Címzett: Ismeretlen válaszoló

Időpont: ma 13:30

Előzmény: A kérdésre írt válasz: Mennyit keres 3 év tapasztalattal egy JAVA fejlesztő?

""Időpont: ma 13:34 Előzmény: A kérdésre írt válasz: Mennyit keres 3 év tapasztalattal egy JAVA fejlesztő? "Szerintem 3 év Java tapasztalattal 500..."

Az üzenet: Ha neked lenne barmi kozod fejleszteshez, tudnad jol, hogy ket ugyanannyi evet dolgozott fejlesztonek a tudasa es produktivitasa kozott eg es fold lehet a kulonbseg, es a fizetes is tukrozi ezt. Par eve egy nagy multinal volt par kollegam 10+ eves tapasztalattal akik nem tudtak atlepni a netto 400-at. Szoval ne terjessz baromsagokat."


Olvasgass itt a kérdések válaszok között. Más szerint tök reális kezdőként nettó 350e.

Ez meg elég hihetetlen, hogy valaki 10 év után, multinál nem keres 400-nal többet. Akkor miért van mindig fikázva a kkv szektor? Mert ennyit, sőt többet még ott is adnak.

2018. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

62%-os, légyszíves hagyj fel más privát üzeneteinek a közzétételével! Az oldal szabályzatából:


"(d) Tilos személyes adatokat, telefonszámot, e-mail címet, idézett telefonbeszélgetés-, ***privát üzenet***, vagy e-mail részletet elhelyezni, még az érintett beleegyezésével sem, idetartozik a más Felhasználóról bármilyen információ nyilvánosságra hozatala, beleértve annak jelszavát is."


De ez nem csak egy játékszabály itt, bizony ezert perelhető vagy: [link]

2018. okt. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!