Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik éri meg jobban fizetés...

Melyik éri meg jobban fizetés és munkakörülmények szempontjából? Kórházban dolgozni ápolóként vagy Mercedes gyárban dolgozni betanított munkásként?

Figyelt kérdés

#fizetés #kórház #Mercedes #ápoló #betanított gyári munka
2018. nov. 1. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Ezt így nem lehet megválaszolni: vannak kórházak - én tudok ilyent - ahol nővérszállást is biztosítanak (fiúknak is :D) és a "hálapénz" sem egy behatárolható összeg, amit esetlegesen kapsz.


A Mercedes gyárban meg egy fix összeget kapsz (meg gondolom cafeteria, stb), de viszont sokkal "lélekölőbb" a munka, több műszak, stb.

Az elsőnél Te segítesz az embereknek, a másodiknál meg Téged tesz tönkre a monotonitás.

2018. nov. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Azért időseket pelenkázni, ürüléket és vért takarítani nem annyira felemelő, hálapénz pedig ápolóknak nincs, ezt nem tudom honnan veszed... Nővérszállót újítottunk fel miskolcon, hadd ne mondjam, hogy mennyire undorító, csótánylepte, közös zuhanyzós förtelem. Ezekből ne induljunk ki. Én a gyárat választanám, ha bírod a monotonitást, biztos, hogy többet is fizet.
2018. nov. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

"Nővérszállót újítottunk fel miskolcon, hadd ne mondjam, hogy mennyire undorító, csótánylepte, közös zuhanyzós förtelem"


De ha felújítottátok, akkor gondolom, most már nem olyan, hanem szép tiszta, modern, nem? :-)

2018. nov. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Ápolóként sosem dolgoznék. Van persze szép része is, de az ápoló ágytálat cserél, pelenkáz, és rengeteg szenvedő embert lát, akik egyik napról a másikra meghalnak, aztán ott vannak a síró hozzátartozók. Szerintem ez iszonyatosan megterhelő lehet, inkább dolgoznék betanított munkásként.
2018. nov. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as, külső felújítás volt, úgyhogy sajnos nem lett belül szép új, csak energetikai korszerűsítésre kaptak pénzt. Persze már ez is sokat segített, de embertelen, ami ott van. Legrossuabb kolikat tudnám hozzá hasonlítani. Édesanyám egyébként gyermekápoló gyermekrehabilitáción, 30+ év után diplomával kap nettó 200 felett kicsivel, osztályvezető főnővérként + oktatóként. Ennyit szerintem adnak gyárban is. De aki humán beállítottságú, az nem bírja sokáig gyárban.
2018. nov. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A Mercedes-gyár jobb. De ne számíts szalonhangulatra. A kapuban eszméletlen bunkók a biztonsági őrök, még az üzleti vendégekkel is.
2018. nov. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha ápoló vagy külföld ,ennyi.

Ápoló én se lennék max valamilyen asszistens eü asszistens,fogászati asszistens,labor asszistens.

2020. júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!