Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nem megy a matematika,...

Ha nem megy a matematika, akkor hogy foglalkozhatnék egyetemen biztonságtechnológiával?

Figyelt kérdés

A matek nem megy, ellenben a programozás és bizonyos szinten a fizika igen.


Azonban már látom az egyetem tantervei között, hogy a biztonságtechnológiai szakon ott van a Matematika I és II tantárgy.


Sajnos már a középiskolai alapok is hiányoznak nálam matekból, szóval nem tudom érdemes-e ezen a szakon így elindulnom.


Viszont az a helyzet, hogy a karrierem szempontjából és sok más egyéb szempontból is fontos lenne nekem ez a szak, nagyon érdekel.



2018. nov. 11. 06:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Elmehetsz bootcamp képzésre és ott nincs matek.
2018. nov. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Elmehetsz bootcamp képzésre és ott nincs matek."


Ismeros volt egy ilyen gyorstalpalon, ami garantalta az elhelyezkedest. Kifizetett par szazezret, hogy aztan a vegen felkinaljanak neki egy minimalberes allast!!! Ok alltak a szavukat, megkapta volna az allast. :D Persze, jelentkezett egy csomo mas ceghez, sehonnan sem hivtak interjuzni.

2018. nov. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Komolyabb szintu fizika es programozas nincs matek nelkul
2018. nov. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokféle bootcamp van, és utána leginkább a minimálbér 3-szorosért kapsz állást pályakezdőként, és még válogathatsz is, és utána is dinamikus béremelkedésre számíthatsz.
2018. nov. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Sokféle bootcamp van, és utána leginkább a minimálbér 3-szorosért kapsz állást pályakezdőként, és még válogathatsz is, és utána is dinamikus béremelkedésre számíthatsz."


Ismeros csoportjabol 20 emberbol 3 kapott normalis fizetessel allast, de ezek mar bootcamp elott is valami IT-s munkat vegeztek. Es ez az egyik menobb bootcamp.

2018. nov. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Melyik egyetemen indul ilyen szak?
2018. nov. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy kezdtem az egyetemet ,hogy sajnos nagyon hiányosak voltak az alapjain.De kellő elhivatottsággal és szorgalommal fel lehet zárkózni és ez neked is menni fog.


Plusz egy idő után az egyetemi matek már teljesen más lesz mint a középiskolai.

2018. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!