Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közalkalmazotti önéletrajz...

Közalkalmazotti önéletrajz Önkormányzathoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Felvettek egy Polgármesteri Hivatalba, hamarosan kezdek. És belépés előtt kérték, hogy vigyem be az eddigi összes munkahelyi be és kilépőpapîrokat igazolásként. Ezeket mennyie nézik, csak a munkahelyeket vagy a pontos dátumokat is? Mert bent van nekik az önéletrajzom és véletlenül elrontottam az éveket az önéletrajzban ami nem egyezik a munkahelyi papírok dátumával. 5 munkahelyböl 3 at! Szerintetek fognak szolni érte? Holnap kell bevinnem!
2018. nov. 22. 18:30
 1/5 anonim válasza:
Pontosan kell tudniuk mennyi évet dolgoztál le eddig. Ha nem tudod és nincsenek meg a papírjaid, akkor a legegyszerűbb egy betekintési jog iránti kérelmet beadni a nyugdíjbiztosítás által nyilvántartott adatokra vonatkozóan az illetékes kormányhivatal nyilvántartási osztályához, avgy kormányablakban ezt kérni. 8 napon belül kapsz egy felsorolásszerű kimutatást a bejelentett jogviszonyaidről, ami alapján már be tudnak sorolni az új munkahelyeden.
2018. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az rendben van. Itt most az a lényeg hogy elrontottam az önéletrajzban a dátumokat! A korábbi munkehelyi papírjaimat holnap viszem be. Csak kellemetlen ha nézik az önéletrajzom és látják hogy nem stimmel a munkahelyi papírjaim szerinti dátummal. Nehogy azt higgyék hogy direkt kamu dátumokat irtam be. Mert nem szeretnek szólni hogy véletlenül elírtam......
2018. nov. 22. 23:20
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Ha szólnak, majd mondod, hogy ja, bocs, nem direkt volt.

Én nem hiszem, hogy szólnának, ha már egyszer felvettek.

Sztem inkább az a kínos, amennyit egy ilyen helyen közalkalmazottként fizetni fognak neked.

De hát ez már a te dolgod.

2018. nov. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért kérik, hogy tudják, mennyi jogviszonyod volt eddig. Azt hiszem a fizetési fokozat besorolás miatt kérik.
2018. nov. 23. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, de hamarosan befejezem a fősulit is, utána már többet kapok. De addig is a kicsit is meg kell becsülni.
2018. nov. 23. 05:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!