Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a CIG Pannónia biztosít...

Milyen a CIG Pannónia biztosítónál dolgozni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 26. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Ha biztosítási ügynöknek mész: Biztosítási ügynöknek sehol nem jó lenni. A CIG Pannóniánál a jutalékok jónak tűnnek, de a termékek eladhatatlanok.


Ha a budapesti központba mész dolgozni valamit fix fizetés mellett: A CIG Pannónia sokkal rosszabbul fizet mint más nagyobb biztosító, például AEGON. Egy irodaházban van egy kis részlegük, annyi az egész, nem nagy a központ.

2018. nov. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Egyik legrosszabb valasztas. Draga szar termekek, es alig ismerik. Ha ugynok akrsz lenni akkor komoly ceghez menj.
2018. nov. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28%
Azt nem tudom, hogy dolgozni milyen ott. Állásinterjún voltam náluk még szeptemberben. Adminisztrátor munkára jelentkeztem. Két körös interjú lett volna, a másodikra már nem mentem el, mert addigra felvettek egy másik helyre jobb munkára. Az első körben egy vezető beosztású hölgy interjúztatott. Kedves volt, és gyorsan lezajlott a dolog. A fizetésről annyit mondott, hogy van egy alap, és egy mozgóbér. A mozgóbérrel együtt a nettó 200-at minimum meg lehet keresni náluk havonta, de akár többet is. Munkaidőről annyira emlékszem, hogy van egy hosszú nap amikor a 10 órázni kell (csütörtök talán) de pénteken hamar haza lehet menni. Meg rugalmasságot is ígért, tehát ha jársz valamilyen tanfolyamra vagy bármire, azzal elvileg támogatóak. Ennyire emlékszem. Amúgy az irodájuk szép, és kulturált. Kis cégről van szó, úgyhogy a családias hangulat ütőkártya is előkerült az interjún.
2018. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!