Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyiket érdemes választani...

Melyiket érdemes választani és viszonylag jól is fizet?

Figyelt kérdés

Jellenleg próbaidős vagyok egy autómosóban.

Hétfőtől-Szombatig vasárnap szabad. 8-16ig

750 forintos órabér plusz a jatt ami kb 2000


De kaptam ajánlatott biztonság őrként

24órás epitkezésen autokat kell ki be engedni ellenőrizni

Kamerat figyelni es korbe setalni neha a telepen ellenorizni a placcot.

Reggel 8tol masnap reggel 8ig

De neha vannak 12óras melok 1000forintos órabérért. 24óras meló 750 forintos óraberben ven. Es ugye itt több szabim is lenne.


Mosoban ugye van h hamarabb elengednek ha nincs forgalom.

Viszont elkeztek furkálódni két koléga és a műhely vezető.


Ti mit tennétek?

Melyiket választanatok?

Maradnátok vagy lépnétek?


2018. nov. 27. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
24 órás őri melóba biztos nem mennék. Szerintem az a legalja az őrködéses melók között is.
2018. nov. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miért?

Nekem a rokonom melozik ott és mellette lennék. 200ezret haza vinnék és ugye csaladom van gyerekem fontos a penz ilyen téren.Mosoban meg nem keresek fele ennyit se.

2018. nov. 27. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért? Mondjuk mert 24 órát ott vagy egy helyen, ahol kb a fszodat vered.


200 ezer forint számomra már nem nagy összeg, nem akarok nagyzolni vagy ilyesmi, de nem lehet mindent pénzen megvenni, pl az elvett időt.

Ha neked a pénzre van szükséged jelenleg, vállald el azt, én csak annyit mondtam, hogy én nem mennék többet 24-be, kínszenvedés volt számomra a semmittevés.

Viszont ha a felét nem keresed meg a másik helyen, lehet jobb választás a 24, de csak átmenetileg menj, ilyen ingerszegény munkában leépülsz az évek során teljesen.

2018. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az van, hogy a legtöbb építkezésről lopnak. Ha az őr félrenéz, rajta keresik, ha nem néz félre, jól megagyalják. Nemigen mennék.
2018. nov. 28. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!