Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy ingatlan tanácsadónak...

Egy ingatlan tanácsadónak pontosan mik a feladatai napi szinten?

Figyelt kérdés

Valahol ezeket olvastam:

- Lehetséges ügyfelek feltérképezése

- Kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel

- Ingatlanok felmérése, bemutatása

- Eredményes tranzakciók elősegítése


De valaki tudna pontosítani és részletesebben leírni ha lehet? Hogy néz ez ki gyakorlatban konyhanyelven?



2018. dec. 3. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Lefordítom: Ingatlanügynök.


Hirdetni neten, szórólapon, újságban,...

Befektetőkkel és leendő vevőkkel tárgyalni.

Lakásokat fotózni és papírokat beszerezni.

Eladni a lakást/házat.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=ingatlan%C3..

2018. dec. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsonek igaza van, annyival meg kiegeszitenem hogy hirdetokt is kell zaklatni
2018. dec. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy bérbeadással is lehet foglalkozni, az gyorsabb, lényegesen kevesebb a papírozás. És utolsó: nem kell "zaklatni" a hirdetőket, bőven elég az a sok lakástulajdonos, aki szívesen veszi az ingatlanos szakmai segítségét.
2018. dec. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En amikor felraktam a hurdetesem, direkt odoirtam hogy ne irjon ingatlanos, 14 en hívtak fel az elso nap....
2018. dec. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És hova "raktad" fel a hirdetésed? Mert az ingatlan.comon van egy beállítható opció, miszerint "ingatlanos segítsêget nem kêrek" felirat kerül a hirdetéshez. Én az ilyet sosem hívom, persze tudom, hogy sajnos ez is egy olyan szakma, ahol vannak ilyenek is, meg olyanok is, sajnos, mint minden szakmában. Attól még áll az, amit írtam.
2018. dec. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont oda raktam ki es igen ki is valasztottam ezt es megis azert sikerül kb minden nap meg most is(lassan 2 hetes a hirdetes) hivast kapni valami ingatlanostol.
2018. dec. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!