Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mcdonalds ejszakai takarito...

Mcdonalds ejszakai takarito munka tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Diakmunkaskent megyek es erdekelne, kinek milyen tapasztalata van, mit lehet ott 8 oran at takaritani, mit jelent a napi 1 menu pl az 500ftos csibeburgett kapok vagy kerhetek e egy picivel nagyobb menut, altalaban milyenek a munkakorulmenyek, ha egyetem mellett voltal, hogy igazitottad a tanulashoz az ejszakai muszakot stb kb minden erdekel ami eszetekbe jut, koszonom szepen:)

Szeretek takaritani es az interjun is mindenki szimpi es kedves volt csak nem szeretnek az uj benagyerek lenni :D a konyhaba nem lennek, csak eloter+ mosdok

Megegyszer koszi!


2018. dec. 9. 22:10
 1/3 TappancsMancs ***** válasza:
73%
Régen csináltam, de gondolom nem sokat változott azóta. Előtérben székek fel az asztalokra és söprés, sika, felmosás. Ablakok és párkányok letörlése és kint is minden, vagyis a kinti asztalok és székek, szemét söprés és szedés egész a parkoló széléig. A teljes külső terület ide tartozik, a kinti szemetesekkel, azokba új zsák. A napi kartonokat présgéppel bálázni. Bent még a mosdók úgy mindenestül, tükör, mosdó, folyékony szappan és wc papír. Végén székek le az asztalokról. Meg akár kültér sika is. Asszem kb elmondtam. Kaja anno egy sajtburger volt innivalóval és nincs válogatás. Én azért csináltam fiatal koromban, mert a csak éjszaka kicsit jobban fizetett az éjszakai pótlék miatt.
2018. dec. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, ezek a gyorsétterem-láncok sehol a világon nem arról híresek, hogy magas fizetését kényelmes és kevés munkát kínálnak :) Nem véletlen, hogy nyugaton helyit nem látsz bennük dolgozni. Biztos lehetsz benne, hogy az utolsó másodpercet is végig fogod dolgozni.
2018. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Altalaban hanyan voltatok ejszaka?

Es nagyon nyugos kibirni heti 2 napot ugy, hogy hetfotol szerdaig 9-10tol oraim vannak? (2-3 ora max)

2018. dec. 12. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!