Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a velemenyetek a Betterware...

Mi a velemenyetek a Betterware Hungaryrol?

Figyelt kérdés
Az irjon aki tud roluk valamit. A neten hirdetik de en soha nem hallottam roluk, valami internetes munka es termekek eladasaval foglalkozik az a "ceg" . Valamelyik nap felkerestem oket ahol mindenfele jot irtak errol a cegrol. Allitolag 50-100 e forintot lehet keresni meg eladastol fuggoen tobbet is, azt irtak facebook es internet kezeles kell hozza. De kicsit gyanus lett hogy ez is csak egy piramis jatek, foleg akkor amikor egy "ott dolgozo fonok no" nagyon mondta hogy olvassam el az oldalt amit kuldott meg hogy erdekeljen stb stb mi a velemenyetek? Ki probalkozott? Van aki tenyleg ott dolgozik.
2018. dec. 10. 06:18
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Mlm, ázsia centerben, egy euros marketben, 100 Ft-os boltban töredék áron is kapható termékekkel.


A több szintű jutalék az árrésbe van beépítve, amitől ennyivel drágább is egy-egy termék, zömében háztartási célú felhasználásra.

2018. dec. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es szerinted is lehet benne valami lehuzas amikor valaki elkezdi ezt csinalni? Akivel beszeltem folyamatosan azt mondta hogy vagjak bele minnel hamarabb es hogy sok ismerossel vegyem fel a kapcsolatot... Erre nehany baratom mondta hogy egy piramis jatek, es en igazabol nem akarok belemenni ilyenekbe nehogy en lassam karat. Koszonom a valaszt
2018. dec. 10. 07:24
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
86%
Én nem verném át az ismerőseimet többszörös áron adott termékekkel, de sokan csinálják.
2018. dec. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolati tőke rámehet bármi ilyenre, az ezekkel a baj.


Én mondjuk csak simán kiléptem a csoportból amikor meguntam, hogy napi 3-5x azért berregett a telefon, mert ismerős újabb, amúgy szvsz. semmire való termékeket pakolászott fel, tett közzé.

2018. dec. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

igen, a betterware-el például az a legjobb, hogy olyan termékeket kell árulni, amit szerintem te magad sem vennél meg, mert azon felül, hogy túlárazott, igazából nagyrészt haszontalan is.


nyilvánvaló, mivel soha senkinek nem sikerül terméket eladni, inkább abból remélnek hasznot, ha minél több embert megpróbálnak meghívni :D

csak ugye amíg a termékkel probléma van, addig meghívhatsz 1000 embert is, az az 1000 ember sem fogja tudni eladni a szar cuccokat aranyáron...itt bukik az egész, és jah, a kapcsolati tőke az, ami rámehet...ezért csinálják sokan "okosba", és vadidegen embereket próbálnak belerángatni...vagy az is lehet, hogy már végső elkeseredésükben csinálják, miután már az összes rokonuk és egykori ismerősük messzire kerüli őket :D

2018. dec. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!