Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kell írni hagyományos...

Mit kell írni hagyományos önéletrajzba?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és azt a házit kaptuk hogy hagyományos önéletrajzot kell írni. Viszont ilyenkor például a jövőbeli terveimet kell beleírni meg az eddigi iskoláimat illetve nyári munkát esetleg ha volt? A tanár nem igen mondta mit is kell beleírni csak hogy úgy kell gyakorlatilag mint egy fogalmazást.
2018. dec. 13. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

[link]



Legelső találat, légyszi erőltesd meg magad máskor.

2018. dec. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen azt én is láttam de mivel nekem nem volt még munkahelyem és egyetemet sem végeztem értelemszerűen így azokat és az azokkal kapcsolatos tapasztalataimat nem tudom beleírni
2018. dec. 13. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván azt nem írod bele, de ott van még csomó más is, csak végig kéne olvasni szépen azt a legelső találatot.
2018. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:

Az önéletrajzra ne úgy keress rá, hogy hagyományos önéletrajz, elég az önéletrajz. Látni fogod mifélék vannak, de nincs olyan sok típusa.


- kronológikus

- funkcionális

- Europass

- Amerikai

- kreatív


Neked az első kell ezekből. Azt nem értem a kérdésben, hogy a te korodban nyilván nem rendelkezel megelőző munkahelyekkel. Amit én tisztáznék a tanárral, az a fiktív önéletrajz lehetősége, vagy a pályakezdő önéletrajz.


Pályakezdőként írva sem lesz szakmai, mert ilyen életkorral még csak alap iskolákról beszélünk. Mindenesetre az említett kettő lehetőség mentén lehet megírni, csak a tanárral kell egyeztetni. Ha azt mondja mindegy akkor válassz, én akkor a fiktív önéletrajzot választanám, mert egy tényleges önéletrajz lehetőségeit kínálja.

2018. dec. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!