Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Pest - 120ezres albiban laksz, 180ezer a fizetésed.

Miskolc - Bosch gyárban dolgozol 160-170ezerért, nagyiddal élsz éstudsz félretenni.

Èn a Bt választanám, kíváncsi vagyok más is így látja-e vagy tényleg én vagyok a hülye.


2018. dec. 19. 15:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*és tudsz
2018. dec. 19. 15:40
 2/13 anonim ***** válasza:
Vagy olyan munkahelyet választasz, amely ingyen szállást biztosít. Van ilyen sok.
2018. dec. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#2: Igen, például a miskolci Bosch biztosít ingyen szállást, mert senki nem akar oda menni, amióta bevezették a 12 órázást.
2018. dec. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a másodikat, 180es fizetésből nyomorogni pesten semmi értelme. Úgyis maximum a parkban a friss levegőre lenne pénzed.


Alteranítvaként gondolom Miskolcon is van albérlet csak jóval olcsóbban.

2018. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Még hozzáteszem, hogy a miskolci Boschban csak 130-at keresnek a mezei operátorok. Azért biztosítanak ingyen szállást 3 csillagos hotelban, mert a szállás nagyon olcsó Miskolcon, senki nem olyan hülye, hogy odamenjen.
2018. dec. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak én látom így, de sajnos abszolút nem lehet lebeszélni róla, pedig még az az ismerősöm is kerek szemekkel néz, aki szintén nem annak hírében áll, hogy egy munkahelye van 20 évig..

Sajnos nem tanult ő hozzá eleget, hogy Pesten úgy dolgozzon és éljen, mint újságíró rokonom, mégis "királylányt" akar ott játszani és mindenki hülye, aki próbál neki segíteni. Most épp kirúgták az albiból, és az anyja ahelyett, hogy segített volna neki hazacuccolni, átköltöztette egy szobába. Jelenleg egy szobában lakik..Ne mondja már senki nekem, hogy jó élet ez. És én MINDIG csak okoskodok, meg naivan látom a dolgokat, pedig egy idősek vagyunk csak én már a párom által vett házban élek a párommal és a gyerekünkkel, januártól megyek vissza dolgozni és gyűjtünk egy nagyobb házra a kistesóhoz, a nagy részét pedig csok-kal finanszíroznánk.

Pedig én nem akarok rosszat neki, még azt is mondtam, hogy lakjon itt, de tanulni nem hajlandó, mert kereskedelem mellett nincs idő itthon viszont nem akar pultosként, árufeltöltőként, boschosként dolgozni.

Múltkor küldtem neki irodai munkát Pesten, azt is kifogásolta, neki csak a Westend dukál, de a hitelkeretéből él. Már nem tudom, mit tanácsolhatnék még neki :o

Segíteni szeretnék, de nem hagyja a karácsonyt is egyedül tölti.

2018. dec. 19. 16:23
 7/13 A kérdező kommentje:
Barátnőm 160-170ezret keresett külsősként :)
2018. dec. 19. 16:24
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

Pf. Nem értem, hogy miért akarod te megoldani más életét, úgy, hogy semmi közöd hozzá. Nehogy már te mondd meg, hogy hogyan éljen és hol dolgozzon, vicc. Főleg az "én már a párom által vett házban élek" - erre vagyok büszke mentalitással. Járja a saját útját, megdolgozik azért amit akar, úgy él ahogy akar.


Foglalkozz a gyermekeddel és a pároddal ha unatkozol, ne mások életén csámcsogj.

2018. dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Pf, nem értem, miért kell kötözködni.

Tán, ha gyerekkorom óta legjobb barátnőmről van szó, igen is van közöm hozzá.

És ki mondta, hogy felvágok a házzal?

Csak azt mondtam, hogy próbáljuk kialakítani és normális irányba terelni az életünket. Nekem a párom volt olyan, aki normálissá tette ezt. Én szeretnék a barátnőmön IS segíteni. Ha ez neked fáj, nem kell olvasni a kérdést :)

2018. dec. 19. 16:58
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Gáz vagy kérdező
2018. dec. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!