Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon a Big 4 cégekné...

Magyarországon a Big 4 cégeknél milyen szigorú a dress code?

Figyelt kérdés
Meg van pl. szabva, h milyen színű ruhát lehet felvenni, vagy a férfiaknak minden nap öltönybe kell járni stb.?

2018. dec. 23. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Itthon is ugyanez érvényes, a lényeget megtalálod ezeknél:

[link]

[link]

Ez persze leginkább a pénzügyi részre értendő, a takarítónéni valószínű nem business casualban jár be, sem pedig az IT-sok.

2018. dec. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1: mert azok mind küldősök :)
2018. dec. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor kell fancyben lenned, ha ugyfellel talalkozol. Ha konyvvizsgalo vagy ez surubben elofordul, mintha adotanacsado vagy. Persze az adotanacsadok is ingben vannak az irodaban (ez az alapertelmezett), de tobbnyire azert tenyleg csak akkor vesznek fel oltonyt, ha ugyfeltali van.
2018. dec. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Én a KPMG-nél vagyok, igaz nem az auditon szóval nem igazán van ügyféltali, de én is aggódtam, hogy nem lesz mit felvennem. Nálunk vannak akik általában farmer póló kombóban járnak a férfiak közül, valaki inkább ingbe. A péntekek még lazábbak. Én azt mondom nem kell mindig kiöltözni, de azért vegyen fel az ember heti párszor inget, vagy ha nő akkor csinosabb felsőt. Illetve ami az arany középút, egy elegánsabb pulóver. Összességében lazább az öltözködés, mint gondoltam, ha olyan az ember kedve lehet casual-ba nyomni, bár én nem járnék minden nap abba.
2019. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
KPMG-nél még azért sem szólnak, ha kockás ingben meg sneakerben vagy állandóan, persze vezető függő.
2019. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvárják a szmokingot, de fizetni már nem hajlandóak...férgek.
2019. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!