Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen orvosnak lenne érdemes...

Milyen orvosnak lenne érdemes tovább tanulnom?

Figyelt kérdés

Apukám baleseti sebész és aztmondta hogy azt mindenféle képpen zárjam ki mert az nem nőnek való

Szóval ez kizárva,de akkor melyik lenne az ideális nekem?



2019. jan. 2. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Miért nem nőnek való?

Másrészt honnan tudjuk azt mi, hogy neked melyik lenne az ideális?

2019. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen jogos

Ami most a legjobban megéri pénzügyileg szerintetek

2019. jan. 2. 14:44
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Isten mentsen attól az orvostól, aki az alapján választ szakirányt, hogy mennyi pénze lesz belőle.
2019. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogorvos
2019. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hájaaa ***** válasza:
90%
FOgorvos, plasztikai sebész
2019. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
73%
Andrológia
2019. jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#3

Sokan az alapján válasszák az orvosi pályát, hogy majd sokat keressenek vele pl.külföldön, (én is ismerek nem egyet) de ez sok más szakmánál is így van annak ellenére, hogy értem az álláspontod. :)

2019. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
90%
#3: az orvos is pénzből él. Isten mentsen meg egy olyan orvostól, aki a havi 170 óra helyett 260 órát dolgozik, és minden nap azon agyal, hogy miből fizesse a lakáshitelt, meg hogyan indítsa el a gyerekeit az életben.
2019. jan. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!