Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőként,3 nyelv felsőfo...

Pályakezdőként,3 nyelv felsőfokú szintű ismerete mellett körülbelül milyen bérigényem lehet egy Big4 cég könyvvizsgálói üzletágánál?

Figyelt kérdés

2019. jan. 4. 10:37
 1/6 TappancsMancs ***** válasza:
Nem tudom összegszerűen, de a big4-ek jól fizetnek.
2019. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Végignéztem a könyvvizsgáló kategória álláshirdetéseit professionön és sehol sem követelmény az angolon kívül más nyelv, úgyhogy kb annyi mint csak az angol felsőfokú ismeretével.
2019. jan. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szotyi9977 válasza:
0%
minimálbér
2019. jan. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kemesen válasza:
94%
Igen, a plusz nyelvtudást sajna nem fizetik meg, ha nem szükséges. Az alapbér most nettó 250 körül mozog pályakezdőként. Ez aránylag fix, szinthez kötött.
2019. febr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

EY például nettó 270 körül fizet, ehhez jön a rengeteg, akár éjszakába nyúló túlóra, nulla work-life balance

ennek fényében már nem éri meg annyira, többség 1-2 évet lehúz, vagy ameddig kifizetik az acca képzést, és letiplizik, mert sokat ér a BIG4 tapasztalat a munkaerőpiacon

pályakezdőknek oké, ha nincs jobb, de ha keres az ember, azért talál jobbat is..

GE-nél pl. hasonló fizu, rendes 8 órás munkaidő, nem 10-12-14 órás, maximum negyedéves/éves zárásoknál van egy kis túlóra, ami lecsúsztatható, home office lehetőség, szóval én nem ájulnék el annyira a BIG4 cégektől

2019. márc. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pályakezdő könyvizsgálóként, szakirányú diplomával?


Vagy nyelveket beszélő manager assistant pozícióban?

2019. márc. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!