Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ugye sokkal jobb irodaban...

Ugye sokkal jobb irodaban dolgozni, mint pénztárosként?

Figyelt kérdés
Elsőéves egyetemista vagyok, olyan szakon, amivel irodaban lehet, majd elhelyezkedni. Már egy éve dolgozom a Tescoban penztaroskent a suli mellett. Különösebb bajom nincs ezzel a munkaval, 4-6 orakra vagyok beosztva általában, általában 4 napot tudok vállalni egy héten, de változó. Viszont , ha véletlenül 8-10 órás muszakot kapok vagy 3 napnal többet kell mennem egyhuzamban azt nagyon utálom és arra gondoltam; hogy ha ezt minden hétköznap 8-4ig kéne csinálnom, megbolondulnék.
2019. jan. 7. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha jó helyen vagy, jó kollégákkal körülvėve meg ha szereted majd a munkad.
2019. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
74%
Persze, hogy jobb :) Nyugi, mindenképpen pozitív változás lesz az életedben, pláne, hogy nem utolsósorban fizetés szempontjából is.
2019. jan. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyessel értek egyet!

Irodában voltam, napi 8 óra helyett 9-10 órát kellett dolgoznunk, főnököm egy pénzmániás, idegzsábás, szenilis nő volt. Olyanokért ordítozott velünk amiért még tegnap "megdícsért". Állandó gyomorideggel jártunk be dolgozni. Szinte mindenki szépen lassan felmondott.

Nagyon sokat ér egy jó munkahely. Függetlenül attól, hogy az most fizikai vagy irodai. Én másfél évet bírtam, de ráment az egészségem, majdnem a családom.

2019. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Helyfüggő. Első "rendes" munkahelyem egy olyan multinál volt, ahova ölték egymást az emberek, hogy bejussanak, mindenki irigyelt érte, én meg gyomorideggel jártam nap mint nap dolgozni. A főnök tahó volt, a közvetlen munkatársam folyton fúrt. A stressztől állandóan lebetegedtem (fizikailag). 1,5 évig bírtam, majd elmentem egy olyan helyre, ahol a törtrészét nem kaptam a fizumnak, a munka is több volt, de nagyon jó volt a légkör, imádtam.
2019. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Embere válogatja, típustól is függ: én pl. egy irodában simán megbolondulnék :D Általában "menős" munkahelyeim voltak: újságkihordó, színházi kellékes, metróvezető, stb. :-)
2019. jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Igazabol a munka osszetetsege, fejlodesi lehetoseg, a munkakorulmenyek, a munka szeretete, anyagi megbecsules realis, piaci keretek kozott, valamint a kollegak viselkedese, hozzaallasa szamit.


Ha ez pozitiv ertelemben adott, akkor mindegy, hogy iroda vagy termeles.


Jol fogod erezni magad.

2019. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jó a légkör, ahol dolgozok. A feletteseim is kedvesek. Semmi baj nincs, jól érzem magam, a problémám az igazából, hogy nagyon lassan telik az idő. Dolgoztam vendeglatohelyen is 12 órában a nyáron. Már nem is tudom, hogy bírtam, ott ugyanez volt, hogy lassan telt az idő. 4 óra egy egesz napnak tűnik és eleg is volt.
2019. jan. 8. 13:04
 8/10 anonim ***** válasza:
En is, ha tehetnem, 4 oraban dolgoznek.
2019. jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyen iroda, meg olyan iroda is van, meg kell nézni.
2019. jan. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy mit értesz a következő alatt? Olyan szakon vagyok amellyel irodában fogok elhelyezkedni. De mint micsoda? Mi leszel a diplomáddal?
jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!