Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik valaki valamelyik...

Dolgozik valaki valamelyik gyógyszergyártó cégnél? Tényleg igazak az alábbiak?

Figyelt kérdés
Én ezeket hallottam, amikor tájékozódtam: Nem kapsz meg valami évvégi bónuszt, ha táppénzre mész, vagy ha a gyereked lesz beteg és emiatt kiveszel törvényileg biztosított szabadnapokat. Ha megbeszéled a kollégáiddal a fizetésed, fel is jelenthetnek, mert aláíratják veled, hogy ilyet nem teszel. Diplomás pozíciókban nem adják meg még a 300 nettót sem. Kikérdeznek arról, van-e valami munkaidőn kívüli elfoglaltságod (pl tanfolyam. Ezt nem is értettem, nem tudtam hova tenni.) Stb. Örülnék, ha valaki megcáfolná ezeket, vagy tényleg ez megy itthon ilyen területen?
2019. jan. 7. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nettó marhaság
2019. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Miért pont gyógyszergyár?


Ezeket 100-ból 70 helyen simán megcsinálhatják.

2019. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Minimum 5 gyógyszergyártó céget tudok fejből, úgyhogy kicsit pontosíthatnál...

Egyébként nem tartom valószínűnek, hogy ezek igazak bármelyikre is.

2019. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert engem ez a terület érdekel. A fizetések megbeszélésért feljelenthetünk rész a jelenlegi munkaszerződésemben is benne van sajnos, és nem szeretnék megint ilyeneknek melózni, mert ez szerintem nem is törvényes. A jelenléti bónuszról hallottam persze, rengeteg gyárban alkalmazzák, de ahol az emberek egészsége a fő profil, ott azért kissé erős és visszás az ilyesmi, álszenteknek sem szeretnék dolgozni :)
2019. jan. 7. 19:05
 5/10 A kérdező kommentje:
Mivel ezek nagyrésze szóbeszéd és pletyka, nem szeretnék megnevezni konkrét cégeket. Viszont azt sem szeretném, hogy a felvételi procedúra után szembesüljek egy erkölcsileg kifogásolható munkaszerződéssel, amit úgysem írok alá, ezért is szeretnék előre tájékozódni.
2019. jan. 7. 19:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Ahol én dolgozom, ott nem adják oda az éves bónuszod, ha 14 napnál több táppénzt veszel ki egy évben.
2019. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja, hát akkor bemész betegen járványt terjeszteni? :) Mert ugye ez erre sarkall!
2019. jan. 7. 19:56
 8/10 A kérdező kommentje:
Aki meg így tényleg beteg, azt mire fel kínozzák, hogy fájdalmai ellenére is dolgozzon? Vagy miért büntetik olyan dologért, amire nincs ráhatása? Már az is felháborító, ha valami nyomdában vagy irodában csinálnak ilyet. De ezeknél a cégeknél ugye pont az egészség lenne a fő profil :) Kicsit nagyon sántít ez!!
2019. jan. 7. 19:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindegy ezeknek, akár félholtan is menjél be termelni. Csak egy számadat vagy.
2019. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó. De akkor legalább ne ömlengjenek.
2019. jan. 7. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!