Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Információt szeretnék a...

Információt szeretnék a venezuelai kriptovalutáról, Bitcoinról, BRICS valutáról?

Figyelt kérdés
Ezzel kapcsolatos "üzletet" ajánlottak Nekem, de az interneten olvasottak nem igazán érthetőek, pedig pénzüggyel foglalkozom
2019. jan. 11. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen MLM-es "pénzügyi tanácsadóknak" nem szoktam ajánlani az ilyen jellegű befektetéseket. Ezek jóval komplikáltabbak annál, hogy egy 4 diás prezentációból meg lehessen érteni.
2019. jan. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok "pénzügyi tanácsadó", Pénzügyi főiskolát végeztem, és pénzügyi vezetőként dolgozom :-)

Attól még nem értem :-(

De köszönöm a választ

2019. jan. 11. 12:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jah gondoltam egyből hogy most lesz hirtelen egy pénzügyi diplomád, előtte meg csak pénzüggyel foglalkoztál :)
2019. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés? A kriptovaluta meg a blockchain úgy általában, vagy ez a konkrét venezuelai crypto currecy?


coinmarketcap.com itt vannak árfolyamok is meg infó a valutákról

2019. jan. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Furcsállom hogy egy penzugyi vezető nem tud angolul és nem képes egy ezzel foglalkozó forumot felkeresni...
2019. jan. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Meglátták benned a balekot.
2019. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ilyet, de ...erősen sajnálom a céget, ahol te pénzügyi vezető vagy.

1) kriptovaluta hypenak vége

2) eleve piszkosul kickázatos befektetés, gyakorlatilag a “befektetők” 99,5%-a (aka balekok) bukott még a bitcoinon is

3) Venezuela? Olvasol te híreket?

2019. jan. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Látogass el a [link] oldalra.
2019. jan. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

venezuelai kriptovaluta: korrupt politikusok újabb népfejő fogása. nagyon is jól tudják hogy nem lesz abból semmi ha egy korrupt gazdagra lemásolják kétezredikként a bitcoint. csak annyi lesz hogy mivel milliók vannak mögötte nem a kétezredik lesz. A bitcoin cashal talán összemérhető lesz.

akár nyerhetsz is rajta, többet is mint a bitcoinnal, de a kockázat magasabb mint a bitcoinnál


Bitcoin: várható újabb happy, de senki se tudja mikor és mekkora. talán 1-2 év múlva s talán a mostani 10-20 szorosa lesz. de az is lehet hogy végleg bedől.

veszel s vagy nyersz vagy mindent elvesztesz. vagy valahol a kettő között.


a brridzset nem ismerem.


"Ezzel kapcsolatos "üzletet" ajánlottak Nekem"

vagyis kevesebbet nyersz ha nyersz, de ugyanúgy bukhatsz, ellenben hozzájuthatsz (erősen manipulált) információkhoz, amin valaki más megnyeri azt amit te nem.


De nem (feltétlenül) kell neked magadnak utána nézni a dolgoknak. Aki azonban helyetted megteszi annak ezért pénz fog járni ami neked jár ha elfelejted őket s magad nézel utána mindennek.

2019. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!