Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet ilyem esetben kompromiss...

Lehet ilyem esetben kompromisszumot kötni a munkáltatóval, vagy inkább mondjak hagyjam, ha rám esne a választás?

Figyelt kérdés
Interjún voltam egy helyen, ami a város másik végében van. Előre csak néztem mivel jutok ki az adott helyre, azzal még nem is lenne probléma, de visszafele pont a munkaidő vége előtt pár perccel megy el a busz, 1 óra múlva jön a következő, ami jó volna, a másik irányba menő kettő közöttivel nem lennék előrébb, mert csak erre tudnék átszállni, bizonyos napokon meg nem is közlekedik, ilyen esetben mennyire engednek kb. 10 perccel hamarabb? Természetesen annyival hamarabb ott tudnék lenni reggel.
2019. jan. 12. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Nalam 20 perc busszal az ut meloba (iroda) tehat gondolom mint nalad kotott munkaido. Nem volt ugyanebbol problema. Penteken 1 egesz oraval elobb elengedtek..mert 1 orat varnom kellett volna nekem is. :D tok buli. Igaz ha nem engedtek volna el nem is megyek oda dolgozni..
2019. jan. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Marmint minden penteken* :D
2019. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Bicikli?

Kismotor?


Nem lenne szerencsés, hogy még fel sem vettek, de már korábban akarsz hazakéredzkedni. Ha 1 óra múlva jön a következő busz, akkor az az idő pont ideális arra, hogy pl. bevásárolj addig és akkor már azt sem kell otthon :-)

Nagyon sok mindenre lehet ám hasznosítani azt az időt. volt már, hogy kis vasútállomáson várakozva megpucoltam az ebédhez vásárolt zöldborsót - mire hazaértem, csak fel kellett tenni :D És baromira nem érdekelt, ki mit gondol rólam :D

2019. jan. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk azért az sem mindegy, milyen munkahelyről beszélünk: egy bolti eladó, aki egyedül van a kisboltban, nyilván nem zárhat be 10 perccel korábban, de pl. egy irodában elmegy, ha korábban jössz el.
2019. jan. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Ahol nem rugalmasak ilyen 15-20 perc tekintetében, oda nem érdemes menni.
2019. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egy barkács áruházról lenne szó, a munkakör, mint kiderült magában foglalhatja esetenként a kasszázást is, de több ember bent van egyszerre. Munkaidő este 8-ig tartana, 9 előtt pár perccel jönne a busz, este, egy sötét megállóban nem hinném, hogy sok mindet tudnék kezdeni :(
2019. jan. 12. 20:11
 7/10 TappancsMancs ***** válasza:
86%

Irodában én is tudok olyanról, hogy valaki előbb jön és előbb is megy. Mindenesetre ha már így alakult próbáld megbeszélni, veszteni valód nincs. Nézd meg előre mi lenne tényleg megfelelő, hogy mennyivel előbb kellene bemenned és eljönnöd. Csak lehet, hogy ott nem lehet előbb bemenni, de 10 perc talán belefér ott is.


Azért próbáld meg.

2019. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

" mint kiderült magában foglalhatja esetenként a kasszázást is,"

Akkor szinte biztos, hogy nem tudsz eljönni korábban, sőt! Nagy valószínűséggel 8-kor zár a bolt/áruház, utána kasszazárás, elszámolás, stb. A 9 előtt pár perccel jövő buszhoz pont jó leszel.

2019. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%

Bárcsak nekem lenne ilyen problémám.


Ha nem megyek el a 14:50-es busszal haza, akkor csak 17:30 órakor van a másik, utána 19:45-kor és ennyi.


15:00-ig tart a munkaidőm. Még próbaidő alatt tisztáztam ezt, de mivel a vezető engedélyezte, hogy 15 perccel előbb kilépjek a cég kapuján, ezért maradtam. Persze reggel én is előbb megyek.


Mondjuk én 30 km-re lakom a munkahelyemtől, tehát a gyalog, vagy bicikli nem jöhet szóba. :)

2019. jan. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ez már nem derül ki, mi lett volna, ha rákérdezek, írtak, hogy most nem rám esett a választás, elteszik az önéletrajzom stb. sablonszöveget, de legalább küldtek egy e-mail-t.
2019. jan. 14. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!