Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem bejelentett munkát,...

Nem bejelentett munkát, illetve a próbaidőt be szokták írni az önéletrajzba? Mennyire gyakori hogy jövőbeli munkáltató lekérdezi az előző munkahelyet?

Figyelt kérdés

Talán hasznosabbnak tartom megemlíteni, mivel mégis csak munkatapasztalat, és nem azt szűrik le hogy lusta, munkakerülő az ember. Ha csak annyi kerül beírásra hogy pl. vendéglátás, építőipari munka, eladó, stb. az gondolom nem elég, és formailag sem helyes, mivel a céget/vállalkozást/munkaadót meg kell nevezni.

Vagy csak a szóbeli meghallgatáson érdemes megemlíteni? Vagy esetleg próbaidős munkaként?

Az ilyenekhez hogy állnak a munkáltatók?



2019. jan. 15. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt fekete időszakom. Ha nem kapcsolódik az adott munlakörhöz, akkor azt írom, hogy a közti időkben is dolgoztam, de a pályázat során nem releváns.
2019. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Volt már olyan, hogy rákérdeztek hogy ez alatt pontosan mit értesz, vagy nem szokták firtatni?

2019. jan. 15. 20:19
 3/3 anonim válasza:
Beleírom mindig a közfoglalkoztatást,hosszú távú önkéntességet is de van ,hogy a 2-3 naposat is ha releváns,szakmai gyakorlatot de munkáltató megnevezéssel és időtartammal.Próbaidő az mehet hiszen dolgoztál a nem bejelentettet ha akarod akkor önkéntességként mondjad inkább szerintem.
2019. márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!