Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy gyógytornász?

Mennyit keres egy gyógytornász?

Figyelt kérdés

2019. jan. 18. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Keveset. Nagyon keveset. Nettó 200 alatt.
2019. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Jó sokat... Csak keveset talál.
2019. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eü bértábla... egyébként én jelenleg 165 nettót kapok, előző munkahelyemen 138 volt. Mindkettő kórház, de nem állami, magánkézben van, ezért nem is a közalkalmazotti bért kapom.
2019. jan. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Részben idevág, nézegettem állásajánlatokat, a kórházak és állami helyek bérével tisztában vagyok, illetve arról is van kb fogalmam, hogy külföldön mennyit lehet meresni. De itthon magán kézben lévő központok és hasonló helyeken mennyit lehet keresni? Mindenhova annyit írnak, hogy versenyképes fizetés, de az kb mennyit takar?
2019. jan. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Ismerősöm budapesti gyógyszertárban nettó 300-at kap. Néhány év tapasztalata van csak, nyelvtudás nincs.
2019. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, bocsánat, valamiért gyógyszerészt olvastam.
2019. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Közalkalmazotti bértábla, f1.

És még mindig jobban jársz így, sok magánhelyen ennél még kevesebbet kapsz.

2019. jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!