Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pest megyében irodai assziszte...

Pest megyében irodai asszisztensnek havi bruttó 220. 000 forint fizetés jónak számít?

Figyelt kérdés

2019. jan. 28. 18:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem. És máshol sem számít annak. Talán Kelet-Magyarországon.
2019. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Napi 4 órában max.
2019. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Irodán jó az, most itt mindenki lefogja szólni, de húznák a szájukat, ha 3 műszakban kapnának csak ennyit fizikai munkával :D.
2019. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Én jónak gondolom. Legalább ennyinek kéne lenni a minimálbérnek bruttóban. Én ennyit számoltam ki, hogy például egy ember plusz még egy macskát tart, na, nekem erre jött ki ennyi pénz. És 80000Ft-os albérlettel számoltam. Hogy még valamennyicskét, talán egy nagyon minimálisat, vagy nemtom, félre is tudjon rakni. Nekem ennyi jött ki.
2019. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Hát ez nagyon az alja, de nyelvtudás nélkül egy asszisztens azért elég könnyen pótolható.
2019. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Ez valaki szerint komolyan jó? BRUTTÓ 220?? PESTEN? NETTÓ 146 EZER FORINT? Istenem, mit lehet csinálni PESTEN 146 ezer forinttal? Vegetálni egyik hónapról a másikra szülők mellett? Nem téged akarlak sértegetni, ez a céget minősíti, hogy van pofája ennyit adni. Elmész valahova eladónak, raktárosnak, gyári melósnak vagy bármilyen szakmát nem igénylő munkára, és már ott is nettó 200 felett kapsz.
2019. jan. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az összes közalkalmazottnak ennyi a fizetése, pláne első tíz évben, köztük a tanároknak vagy közigazgatási emberkéknek is, ami elég szomorú, mert egy tanár/oktató például sokkal többet tesz a társadalomért, mint az, aki az irodában pötyög.
2019. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen ohh de meglepo plane kozszferaba..igen a rakodomunkas tobbet keres igen a raktaros..penztaros elado igen a legalja kulimunkas is ez ìgy igaz meg a gépsoron is..de azt elfelejtik ezek mennyire nehez es megterhelo melok akik hasonlitjak az irodait a kulival nyilvan nem tudjak h azok mondjuk netto 200ert mit vallalnak milyen korulmenyek kozott dolgoznak milyen kornyezetben valtott muszak koszos retkes uzem vagy raktar droid banasmod stb stb.Nincs körömreszelde nincs kave cigi szunetecske csacsogas a folyoson facezes, meleg iroda, kenyelmes szék s még sorolhatnam a tovabbi komfortokat egy irodai munkanal.
2019. jan. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igen, egyébként 8 órás bejelentett munka egy multinál.


Én őszintén szólva keveslem, de ezt csak amolyan "átmeneti" munkának tekintem, és tavasszal keresek egy jobbat.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2019. jan. 29. 21:13
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
4 órában elmenne Pesten.
2019. jan. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!