Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyári diákmunkára mikor/meddig...

Nyári diákmunkára mikor/meddig kell jelentkezni?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd nyáron dolgozni, viszont nem szeretnék lemaradni a jelentkezéssel, és sehol sem találtam erről információt, hogy meddig kell jelentkezni. Köszi a válaszokat :)

2019. jan. 31. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Hova? Miért maradnal le? Iskolaszövetkezetek folyamatosan keresnek diákokat dolgozni.
2019. jan. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Folyamatosan lehet jelentkezni, nem maradsz le.

Nekem pl mázlim is volt ezzel, mert július elején tudtam csak nekiállni melót keresni, pont akkor hirdettek egy jutalékos munkát (alapbéren felül eladott jegyekért kaptam pluszpénzt) aztán többet kerestem másfél hónap alatt mintha egész nyáron csúszdát felügyelek mondjuk a strandon. Egész nyáron hirdetnek új munkát, még augusztusban is tudnál találni, nem kell rögtön rávetődni az első melóra amit találsz csak mert nem akarsz lekésni.


Diákszövezkezetbe bármikor be tudsz lépni aztán nézd mit tesznek ki és amik szimpik arra jelentkezz.

2019. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nincs megszabva, nekem volt olyan, hogy 1 nappal előtte jelentkeztem egy munkára. De ez szerintem inkább a cégtől függ, aki a szövetkezettől rendeli a diákokat.
2019. febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!