Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi számít jó fizetésének...

Mi számít jó fizetésének Németországban? (nettó)

Figyelt kérdés

2019. febr. 1. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
3000 Euró nettó felett.
2019. febr. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én inkább 5000+ mondanék. Először azt definiáld kérdező, hogy neked mi számít jó fizetésnek, minek "kell" ebbe nálad beleférnie? Ez mindenkinek más. Van akinek a 200 eft is jó fizetésnek számít, van akinek a 2 millió sem számít annak.
2019. febr. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen kinek mi a jó. Ha nettó 2000 Eurót keresnék kint, úgy, hogy van kint lakásom, és kapok 13 havi fizetést is akkor, az is jó lenne. De mivel nincs kint lakásom, és nem hinném, hogy kapnék 13 havi fizut sem, így ezért mondtam nettó 3000 eurót, ami nekem jó fizetésnek számítana.
2019. febr. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pupusz ***** válasza:
46%
Amiből havi 1-2000€-t félre tudsz tenni úgy, hogy nem igazán spórolsz. Vagy 5000++€/hó. Az igazán jó 10e € felett.
2019. febr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!