Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt egy munkahelyi balesetem....

Volt egy munkahelyi balesetem. Most fog lejárni február végén a szerződésem és azt állítja a főnököm, ha betegről akkor utána engem már nem tud felvenni. Ez igaz lehet?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy egy pár napja munkahelyen megúsztam a jégen térdszalagok húzódtak, nyúltak stb...

Na már most. Engem fel hívott hogy február vége előtt nekem vissza kell mennem dolgoznom, mert lejár a szerződésem és nem fog tudni felvenni.

Aki tudja hogy ez konkrétan hogy működik az írja már meg! Nem találgatás érdekel, hogy csak azért mondja hogy mennyek vissza dolgozni. Mert azt tudom hogy most így csak egy olyan embere maradt aki dolgozik is, de hogy ha nem fogok tudni menni se akkor hogy mennyek vissza hó végén dolgozni?



2019. febr. 4. 14:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Szinte érthetetlen lett a kérdés a telefon kijavít mindent. De aki érti vagy szeretne segíteni annak megírom
2019. febr. 4. 16:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Lejár a szerződésed, nem köteles hosszabbítani.
2019. febr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ezzel van a baj. Azzal hogy hosszabbítani akar, de azt mondja hogy csak akkor tud ha vissza megyek előtte dolgozni mielőtt lejár
2019. febr. 4. 17:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Pedig a kérdésed tényleg szinte érthetelen - így csak találgatni lehet...


Milyen szerződésed jár le?

Határozott idejű szerződéssel dolgozol, ami febr. végéig szól? Vagy próbaidőn vagy és a 3 hónap jár le - ezért nem akar "véglegesíteni?" vagy netán egy munkaközvetítő kölcsönzött ki X ideig? netán egyszerűsített foglalkoztatásban vagy? (ahol nem kötelező szerződést kötni, de lehet)

2019. febr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Közfoglalkoztatásban dolgozol?

Ott el tudom elképzelni, hogy munkaképesnek kell lenni programváltáskor, hogy a munkaügyi adjon közvetítő lapot.

2019. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Engedjétek el. Gyorsan írtam telefonról. Nem írom újra. Ennyi elfér a világhálón a rengeteg szemét mellett!
2019. febr. 4. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!