Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miskolc Takata tesztíráson...

Miskolc Takata tesztíráson mindenkit átengednek még akkor is ha nem tökéletes a teszt?

Figyelt kérdés
2019. febr. 11. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat, aki elbukott rajta, szóval nem.
2019. febr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ismerek olyat aki elhasalt rajta. Nem is egyet.

Sőt olyat is aki megakarta vesztegetni a gyakornokokat, hogy hadd írja újra. 😆

2019. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Takata már nem létezik, Joyson a cég új neve. Kezdjük itt :D


A másik, van egy haverom aki ott dolgozik az indulás óta. Neki még 3,5 órás interjú volt, 5 féle tesztel és 1 elbeszélgetéssel.

Úgyhogy elnézve a kérdést, úgy látom hogy az igényekből ott is leadtak.

2019. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A héten voltam tesztet írni, ami kb 1 vicc.

Számok közötti különbségek keresése, kört rajzolni, amie egy + jelet kell írni úgy, hogy ne lógjon a körhöz a + jel. 5S-ről kell olvasni, és az olvasottak alapján választ írni, legvégül összefoglalni az 5S lényegét 5 mondatban.

Az interjú, kb 15-20 perc ahol megkérdezik miért szeretnél ott dolgozni, mi a motivációd, hol dolgoztál eddig. Ha normálisan kommunikatívan gudod előadni magad az interjún, bent vagy.

Sokkal inkább az interjún lehet elbukni minzsem a teszten.

2 éve ismerősöm ment oda akkor még takata volt. 15 emberből kb 4-5 jutott be. Szóval igen szerintem is lejebb adtak az igényekből.

A bőrözés rész fizet a legjobban, de oda is a legnehezebb bejutni.

Jó hely, én szeretem és szeretek ott dolgozni. Számtalan kafeteria van, sok kedvezmény Joysonos dolgozóként. Pl éttermekben kedvezményes vásárlási lehetőség. A fizetés az első 3 hónapban bruttó 156 alapbér plusz a müszakpótlékok. 3 és 4 műszak van. 3. Hónaptól emelik 183 ezerre az alapbért plusz a pótlékok. Kafetéria az első hónaptól jár nettó kb 20 ezer ft. Valamint a belépő kártyával ingyen lehet utazni az egész városban.


Én csak ajánlani tudom.

2019. febr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 3 évig dolgoztam a cégnél,és áldom a napot amikor eljöttem.

Azóta rájöttem hogy a cafeteria egy nagy szemfényvesztés meg az ingyen bérlet....Vicc.

2019. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!