Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Igaz hogy a kőművesek jobban...

Igaz hogy a kőművesek jobban keresnek mint az építészek?

Figyelt kérdés
2019. febr. 12. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem és 50 éves korukra lerobbannak a fizikai munkától.
2019. febr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy műszaki rajzolónál igen, jóval többet, viszont meg is dolgozik érte, nem mindegy, hogy napi 8 óra irodában, vagy télen nyáron kint 12 órában hétfőtől szombatig.

Aztán ha megvan a tervezői jogosultság, akkor rengeteg ajtó kinyílhat egy építésznél, saját vállalkozással például már lehet normálisabban keresni.

2019. febr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En azt latom hogy pillanatnyilag igen. Nalunk pl alig van komuves pefig generalkivitelezo a ceg. Lattam neten 600.000es fizetessel keresnek komuvest magyarorszagon. 400.000 korul megkap egy jo komuves egy normalis helyen.


Szoval a kerdesedre az objektiv valasz az hogy jelenleg igen. De kivancsisagbol hivogass komuveseket kerdezd meg hogy ezt es ezt a -kitalalt- munkat mennyiert vegezik el. Ha 10bol lesz talan egy aki raer.


Egy alkalmazott epitesz nem hiszem hogy sokkal tobbet keresne 2-5 ev tapasztalattal tehat 30-35 eves kora elott.

2019. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most a fővárosban 300-400 körül kapnak pár éves tapasztalattal az építészek. Vidéknen elrajzolgatnak 200-ért is. Viszont azért egy hirdetést meg az ezt-azt halottam dumákat sem szabad alapul venni, ha fizetésről van szó.
2019. febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Melyik ceg ad 600 nettot a komuveseknek? Nagyon szeretnek oda jelentkezni van tapasztalatom legyszi kuld at! Előre is köszönöm
2019. febr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez megint ilyen alma körte hasonlítás. Egy tapasztalt jó kőműves lehet, hogy többet keres, mint egy pályakezdő építész. De egy kezdő építész többet keres, mint egy kezdő kőműves.
2019. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a fővállalkozó, akkor egy egy-két napos munkáért akár millákat is elkérhetsz számla nélkül, más ember alkalmazottjaként azért nem hiszem, hogy olyan sokat lehet keresni. Persze nem jelentenek be, és télen egy fillért sem kapsz. Csak nyáron.
2019. febr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyjàból igaz. Sajnos egy 5 év tapasztalattal talán utoléred. Igaz addigra ő már jó esetben egy házra valót összehozott. Amúgy én építősként nem rég hagytam el a szakmát és kezdtem külföldön másba. Nevetségesek a lehetőségek így utólag az otthoni építő iparba. Mondjuk aki balek és tűr annak jó
2019. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!