Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkakörökben dolgozók...

Milyen munkakörökben dolgozók hordanak GIORGIO ARMANI ruhákat?

Figyelt kérdés

Egy milliós fizetés mellett is soknak tűnik 1000 euro egy casual shirtért...

Egy öltöny szettről már nem is beszélve.

Ki sem jön belőle.


Az én ismereteim szerint a programozók és a pilóták, esetleg némely mérnökök kereshetnek a legtöbbet.

Olyan 600,000 és 5,000,000 forint között...

Ez mind kevésnek tűnik, ahhoz hogy valaki hétköznapi viseletként hordja ezt a márkát.


Vagy vesznek 2 darabot és azt hordják évekig?


2019. febr. 14. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Öltönyből elég 2-3 garnitúra azt meg egy kvalifikált szakember ki tudja fizetni amúgy nekem is egyik kedvencem az Armani,van is egy zakóm tőlük.,nadrágja nem mert super slim fittet szeretem és az nem igen van.


Mivel jó minőségű ezért sokáig kitart plusz kint vannak eredeti prémium ruhákat áruló outletek,ott olcsóbb sokkal.

2019. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azok, akiknel a kulsoseg szamit. Ugyvedek, cegvezetok, topmenedzserek. Nem azon mulik ki mennyit keres, hanem hogy szan-e ennyi penzt ruhakra. Egy IT fejleszto siman kaphat 1-1.5 milliot, akkor se fog ilyesmire kolteni mert hulyesegnek gondolja.
2019. febr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nekem van Giorgio Armani ruhám, napszemüvegem. Havi 1+ millió a bevételem, igen, IT. Persze, nyilván sokba kerül, de szeretem a stílust. 1000 eurós ing mondjuk ritka, általában a fele.

Plusz az szerintem neked nincs meg, hogy az igazán gazdag emberek nem dolgoznak semmilyen "munkakörben", vannak cégeik, amelyek hozzák a hasznot.

2019. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Legális Technocol ***** válasza:

Stricik?

Viccet félretéve a legszigorúbb business előírásokkal rendelkező munkakörbe is megfelel a konfekcióáru, s nem is szoktak többet kérni. Armanit az hord, akinek saját magának igénye van rá vagy igényességből vagy mert jobban érzi magát, ha 100 € helyet 1000-t költ egy átlagos ingre.

Viszont aki igényes is, inget szerintem nem vesz az Armanitól. Az olasz divat cégeknek általában két részlegük van - az egyik felcímkézett - gyakran kínai - kommersz divatáru értékesítésével foglalkozik, ez nekik az Emporio Armani és még a Giorgio Armaninek egy jó része, amit a közönséges halandó is megvehet ha bemegy az áruházba és leemeli a polcról: műanyag esőkabát, ingek, pólók, sportcipő, farmer- és mackónadrág: amit akarsz.

Ezen túl van általában egy bespoke ruházkodással foglalkozó részlegük, ami tényleg olyan anyagokat használ, amit csak egyedileg tudnak beszerezni és kizárólag hagyományos szabászati eljárásokkal varrják őket (semmi ragasztás vagy tömeggyártás). Ez szinte kizárólag az öltönyeik egy részére korlátozódik - vagy ők veszik fel rólad a méretet és gyártják le, vagy úgy gyártják a ruhát, hogy egy szabó a méretedre tudja igazítani. Az ilyen Armani darabokat egyedileg lehet rendelni, kereskedelmi forgalomban nem igazán fellelhetőek.

2019. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Girogio Armani korszak már lejárt.


Armani cuccokat azok vesznek akik azt gondolják hogy a luxus és egyediség megtestesítője a márka,miközben pont hogy nem az.


2 évig dolgoztam egy olyan üzletben Londonban amely személyre szabottan készített öltönyöket több mint 200 éve...


Az olcsóbb öltönyök is minimum 3500 fontról indultak, ingek 700 fonttól 2800 fontig. Nyakkendő 4-800 font-...Az extra öltönyök aranyszállal vagy platina szállal 8-10 ezer font és ez még nem a csúcs. Na aki itt vásárolt az biztos volt benne hogy nem fog szembe jönni saját magával.

2019. febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!