Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felszolgáló hotelban vagy...

Felszolgáló hotelban vagy irodai munka kevesebb fizetésért?

Figyelt kérdés

Papíron pincér vagyok viszont most váltanék, később szeretnék tanulni/fejleszteni magam így jó lenne ha szabad maradna a délutánom. Találtam 2 munkát, mind a kettőn voltam interjún , jövő héten dől el, hogy felvesznek-e.

Az egyik hely egy 5 csillagos hotelban reggeliztetés (6-14:30ig), nettó 192+jatt, mellette ugye kapunk reggelit illetve ebédet. Nem szívesen csinálom már ezt a munkát. De pénzben ez a legjobb.

Másik lehetőség irodai munka(7-15,8-16,9-17 között)adatfeldolgozás néven fut, nagyjából dokumentumokat kell bevinni a rendszerbe, fénymásolás stb.. nettó 140-160 között, valamilyen részén teljesítmény bér, 185 a bruttó ~ 123 ezerre jön ki, erre jön a teljesítmény , szóval 120-160 között van a fizetés..

Igazából mind a kettő fizetésből kijövök a hónapban, csak kevesebbet tudok félretenni az irodai munkával. Viszont emellett nem kell dolgoznom hétvégén/ünnepnap, míg a hotelba ugye akkor kell menni amikor beosztanak.

Szívem szerint inkább irodai munkát csinálnék de a fizetés elég karcsú, és még nem dolgoztam ilyen téren, lehet nem is tetszene , Budapestről van szó egyébként.

Mind a kettő munka rendes bejelentés, nem 2-4-6 órára bejelentve.



2019. febr. 15. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Vendéglátós voltam sokáig. Egészen a szülésig. Most irodában dolgozom, pénzügyi ügyintéző vagyok. A gyerek miatt ez a jobb ugye, de ha tehetném, még mindig vendéglátóznék. Imádtam azt a munkát.


Ne hagyd ott, ráérsz majd ha családod lesz! Addig meg gyűjtsd a pénzt!

2019. febr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már választható, akkor én a kényelmesesebbel mennék. Tehát az iroda.
2019. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!