Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kell valamilyen nyelvtudás a...

Kell valamilyen nyelvtudás a munkához?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni "Wolt"-hoz futárkodni, de nem tudom, ehhez kell angolul tudni? Illetve esetleg van valakinek ehhez a céghez valamilyen tapasztalata? Jó a fizetés, tényleg ennyire szabad a beosztás, stb.?

2019. febr. 20. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
hát ha nem kézzel-lábbal akarod elmutogatni egy esetleges magyarul csak pár szót beszélő külföldi egyetemistának, hogy meghoztad a kaját, akkor nem árt, ha tudsz angolul...amúgy gondolom nem feltétel.
2019. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Ha az álláshirdetésben nem írják, hogy követelmény a nyelvtudás, akkor nem az.


Ami engem illet nem tartom fontosnak, kiviszed ahova kell és azt amit várnak és tudják is az árát. Elvileg ennyihez nem szükséges semmi nyelvtudás, csak látják mit hoztál és jé épp a kajájukat. :) Ennyit egy külföldi egyetemistának is illene tudni. :)

2019. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is így gondolom :)
2019. febr. 21. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!