Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik külföldi (európai)...

Melyik külföldi (európai) ország a legideálisabb elköltözni?

Figyelt kérdés
Most még középiskolába járok, de nem árt időben gondolkozni hol szeretnék majd élni, nyelvet tanulni/fejleszteni stb. Melyik európai ország a legjobb mindent összevetve?

2019. márc. 2. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez folyamatosan változik, de szerintem egy biztos döntés Svájc. Ugyan nem EU de ott is tudsz munkát vállalni, és versenyképes végzettséggel, jó nyelvtudással az ideális választás. Én mindenképpen elkezdeném komolyan tanulni a németet helyedben meg mellette a franciát meg az olaszt, mert elég nagy előny ha többet is beszélsz a hivatalos nyelvek közül.
2019. márc. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Svájc nem elérhető olyan könnyen.


Én Ausztriát mondanám, közel van, nem nehéz megtanulni németül, sok a lehetőség.

2019. márc. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

#2

Éppenséggel ha a nem EU-s országokat nézzük, oda még mindig nagyon egyszerű kijutni és munkát vállalni. Kicsivel több papírmunka. Persze nem lehet a szociális hálón élősködni munkanélküliként, de akinek nem ez a célja annak nem olyan gáz.

2019. márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Dánia, Svédország, Finnország, Írország, Hollandia, Belgium és Ausztria (és talán Németország) ha EUs országokat nézzük.

EU-n kívüliekket is figyelembe véve Norvégia és Svájc, ami még szóba jöhet.

Szerintem Írország egy jó választás lehet, mivel angolul manapság már többen beszélnek, sokkal könnyebb megtanulni, köszönhetően annak, hogy világnyelv.

Ausztria annyiban lehet jó választás, hogy közel van, sok a kulturális kapcsolat és sok magyar él már most is ott, ráadásul egy nagyon fejlett ország, jó bérekkel és kiváló lehetőségekkel.

2019. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Mindent osszevetve? Azaz a sajat preferenciaidat-szuksegleteidet is?
2019. márc. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én a nagyvárosi életet kedvelem, de az igazából mindenhol jelen van
2019. márc. 2. 12:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy fenn írták, Skandináv országok, Hollandia, Finnország és Ausztria. Ezek az országok azok ahol általános jólét van.
2019. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Németország azon bellül középső régiók pl Essen környéke .

Én 1 éve élek itt Essenben kb sehol egy magyar , román stb . Jó a fizetés , környék is jó és nem egy vész az albérlet árak . Mivel ide keleti nem nagyon jön mert nincs közel kelethez így van is meló bőven .

Ha közel akarsz lenni m.o.hoz akkot Ausztria , esetleg Németország ingolstadt környéke utóbbi tele van román , magyar , török emberekkel így nem is olyan nagy a választék munka terén .

2019. márc. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!