Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen internetes pénzkereseti...

Milyen internetes pénzkereseti lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Ilyen kérdőiv kitöltő meg pay to click szintű dolgokra gondolok, nyilván nem megélhetés szempontjából, pusztán hogy legyen egy kis lóvé belőle.

2019. márc. 3. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Semmilyen , amennyiben legålis is lenne és hasznot termelne nem kapnåd meg mert behajthatatlan . Ezért sikeres a csalås megtėvesztés online .
2019. márc. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Azoknál még akkor is jóval többet keresel, ha kiállsz a piros lámpához tarhálni.
2019. márc. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Azért butaságot nem kell írni, első.


Második: igen, biztos többet keresel a tarhálással, de nem állsz kint a hidegben, esőben, szélben, fagyban, és nem rettentő megalázó kéregetni, főleg ha ismerős is megláthat. Ja, meg a rendőr is bevihet...


Nekem 3 hylen van regisztrációm kérdőíves oldalaknál, ezeket már sokszor sokan leírták itt, mert engem inkább az húz fel, hogy 1365348763485623. ugyanilyen kérdés van itt, és nem lenne egyszerűbb elolvasni az ott érkezett, már kész válaszokat?


Nekem már többször volt kifizetésem. És DE, MEGKAPTAM a pénzt. Nem kellett őket beperelni vagy fenyegetőzni.

Ha összegyűlik a kérdőívekkel az x összeg, akkor rányomsz egy gombra, hogy jutalom igénylése, és pár óra múlva ott van a paypal-odon.


Lassú? Igen!

Lehet sokat keresni? Nem.


De kiegészítésnek vagy csak úgy szórakozásnak jó. Pl. egy otthon lévő kismamának. Vagy egy diáknak. Vagy akinek szimplán van szabadideje.

De még ez se különösebben feltétel.

Miért? Mert ha jön egy kérdőív, akkor rászánsz 5-10-20 percet, és annyi. Nem napi 8 órás munka!

Nem az a cél, hogy ebből gazdagodj meg!

A kis pénzecskédet kiutaltatod, aztán rendelsz pár dolgot aliról vagy ebay-ről.

De van olyan oldal, ahol étkezési utalványt kapsz, postán.

Hogy milyen kérdőívekre felelsz meg, az nagyban függ a profilodtól.

Én már csak az egyik oldallal foglalkozok, mert lusta vagyok.

De van 2 másik magyar oldal, heti több email jön tőlük, velük tapasztalatom sincs, mert meg se nyitom.


Szóval hülyeségeket nem kell írni, ha nem értesz hozzá.

De a kérdés is így szólt, hogy ilyen kis dolgokra gondol a kérdező, és nem megélni akar belőle.

2019. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Affiliate marketing
2019. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!