Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Debrecenben napjainkban egy...

Debrecenben napjainkban egy amerikai multicég betanított, gyári/raktári dolgozója megkap nettó 150. 000 Ft körüli fizetést?

Figyelt kérdés
(túlórák nélkül)
2019. márc. 8. 14:42
 1/7 A kérdező kommentje:

Kedves programozó barátom,

nemhiszem hogy 2019-ben egy gyári, illetve raktárosi pozíciót betöltő dolgozót mindössze 100 ezer Ft körüli összeget kellene elérjen...


a 150.000 ezer Ft körüli összeget teljesen reálisnak gondolom


De ennél jóval több is elérhető az ország bizonyos részein, ugyanebben a poziciókban.

2019. márc. 8. 15:20
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy Debrecenben mi a helyzet, de Pest megyében dolgoztam 2018-ban egy gyárban...

Szallag mellett, heti 5 nap 8 órában, egyetlen műszakban.

99.000 forint nettót kaptam.

Utána az év második felében Budapesten is dolgoztam, hasonló pozicióban, csak már 3 műszakban és egy csomó szombat vállalással...

Volt, hogy egy hónapban 3 szombatozás is volt, de teljesen sosem maradt el, egy legalább mindig volt.

Ott 120-130,000 nettót kaptam.


Most a XIV. kerületben targoncázok, itt meg van a 150,000 nettó, de ez is 3 műszak.

A sima raktárosok asszem' 120,000 forintot keresnek, ha igazat beszélnek, de szerintem reális...

2019. márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy nem egyik sem amerikai cég volt...
2019. márc. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3%

Programozo, programozni tud, de ha elromlik a gazkeszuleke kit hiv ki? Vagy azt is programozza ,?xddd

Amugy realis es igenis termelnek a raktarosok, kulomben nem lenne logisztika es senki sem kapna meg peldaul amit rendelt, vagy nem erkeznenek be a boltokba az aruk es stb. Targoncas Pesten mar netto 250 ezer korul keres,

2019. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

a tavalyi évben Pest megyében, egy logisztikai raktárban dolgoztam (nőként), ahová közvetítő cégen keresztül kerültem, de miután átvett a cég, nemsokkal utánna már majdnem elérte a fizetésem a kétszázat (kétműszakos munkarendben dolgoztunk. És azóta ugyebár folyamatosan emelkednek a bérek. De ott két éve kezdtem 160. nettóval.


Ezért próbálom kisakkozni, hogy Debrecenben pl hasonló pozicióban mennyi jövedelemmel számolhatnék. Nyilván kevesebbel, de egy 150.000 Ft-ot feltételezem megkap egy gyári/raktári munkatárs.

2019. márc. 8. 17:39
 6/7 anonim ***** válasza:
2-3 műszakos munkarendben nem jön össze 150 rugó, 4 műszakban már esélyes
2019. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"2-3 műszakos munkarendben nem jön össze 150 rugó, 4 műszakban már esélyes"


ahol én dolgoztam, ott bőven összejött 2 műszakban, némi túlórával, és 200 felé közelített már, mikor eljöttem. Volt bónusz, + cafeteria.

Nyilván ez egy kiemelt kereseti lehetőséggel bíró munkahely volt.


Nyilván nem ezt várom el most ettől a debreceni munkahelytől, de egy 150 ezer körüli összeget, ma 2019-ben mindenképp

2019. márc. 8. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!