Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy mozdonyvezető?

Mennyit keres egy mozdonyvezető?

Valaki esetleg bértáblát be tudná linkelni ide? Nem találom az aktuálisat. Illetve találok bértáblákat MÁVtól 2018-ból de ott csak ilyen mmk számok szerepelnek, az nem tudom micsoda. Érdekelne az aktuális bértábla, illetve hogy ezt hogy kell értelmezni, milyen pótlékok jönnek erre.
2019. márc. 9. 11:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%

A Mávnál keveset.

A magáncégeknél nettó 400-500 körül.

2019. márc. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%

MOZDONYVEZETŐ-GYAKORNOK munkatársat keresünk

Valóra váltaná gyerekkori álmát, hogy mozdonyvezető legyen? Szívesen elsajátítaná ezt a felelősségteljes és szép szakmát? A mozdonyvezetői tanfolyamon a legjobb hazai szakértőktől tanulhat, a tanfolyamot követően pedig mozdonyvezetőként foglalkoztatjuk Budapest, Szolnok, Székesfehérvár, Győr, Hatvan, Balassagyarmat telephelyeinken.

Várjuk jelentkezését!

Feladatok

A 14 hónapos tanfolyam ideje alatt a szükséges elméleti és gyakorlati ismeretek megszerzése és az előírt hatósági vizsgakövetelményeknek való megfelelés.

A tanfolyam helyszíne és kezdete: Budapest, 2019. május

Munkakör betöltésének feltételei

érettségi bizonyítvány

betöltött 20. életév

orvosi alkalmasság

3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk

az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség

szakmai fejlődéshez továbbtanulás biztosítása

teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés

megbízható jövedelem: alapbér bruttó 195.000 Ft/hó a tanfolyam ideje alatt

mozdonyvezetői vizsga megszerzését követően a kezdő bruttó jövedelem: 416.400 Ft/hó

széles körű béren kívüli juttatás

ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után utazási kedvezmény egyes külföldi vasútvonalakon

Munkavégzés helye

Budapest TSZVI-hez tartozó telephelyek

Munkaidő

Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája

Határozatlan idejű

2019. márc. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem rossz
2019. márc. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Keveset, legalábbis a ledogozott órákhoz képest. Látástól vakulásig dolgozol, mivel kevés a mozdonyvezető, ezért 1-1 ember végzi sok ember munkáját.
2019. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Nekem volt mozdonyvezető ismerősöm, azt nem tudom, hány éve dolgozott mozdonyvezetőként, de nettó 270-et mondott, amikor rákérdeztem. Egyébként fiatal volt, (még 30 éves se). Szerintem a kezdőbér ilyesmi lehet most is.
2019. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Nettó 260 olyan telephelyen, ahol fel van töltve a létszám. Ahol kevesen vannak, emiatt sok a túlóra, ott max 350. Régi motorosok, haverok, rokonok 400-450.

Magán cégeknél 400e - 1,2M /hó.

2019. márc. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Azért árnyaltabb, a MÁV nem fizet rosszul, pont a magán az ahol látástól mikulasig nyomod, a havi millió mendemonda... maszeknál olyan 600e a reális, viszont 24/48 vagy rosszabb. Hazaérsz mehetsz is vissza... Havi 260 órák+töménytelen utazási idő úgy persze nagy pénzek vannak.

Nálam most, kezdő alappal múlt hónapban 180ó, ebből 20 túlóra 370e lett a fizu.

2019. márc. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat?

Tehát ha jól értem a minimum a gyakornoki idő elvégzése után a 410 bruttó, és ez csak akkor több, ha túlórát vállal az ember, igaz?

És még annyit meg tudtok nekem mondani, hogy mennyi a maximum fizetés? Tehát mondjuk 30 év munkaviszony után mennyi az alapbér túlóra nélkül? És mennyi ehhez képest a reális összeg, amit pénzhez kap az ember?

2019. márc. 9. 17:56
 10/15 A kérdező kommentje:
És a gyakornoki idő meddig tart?
2019. márc. 9. 18:03
1 2