Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A pénz, hatalom megtudja...

A pénz, hatalom megtudja teljesen változtatni egy ember személyiségét?

Figyelt kérdés
Ha valaki előtte egy szolid, átlagos arc volt az később lehet nagyképű, arrogáns?
2019. márc. 20. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Lehet igen.
2019. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Lehet nem.
2019. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, akár pénztől és hatalomtól függetlenül is.
2019. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet nem tudom.
2019. márc. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Természetesen igen, mint ahogy a magas lóról is le lehet esni, ha olyan esemény következik be az életedbe.
2019. márc. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

áhh, dehogy! :D

hogy jut ilyesmi az eszedbe?

2019. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem, csak ha eleve ilyen személyisége volt, kevésbé nyílt tere (ha rossz, ha jó irányban), amíg kevesebb pénze és hatalma volt.

az igazi erős személyiségnek teljesen mindegy mennyi hatalma vagy pénze van. úgy sejtem kevés az ilyen ember :)

2019. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem eleve ilyen személyiség azok törnek pénzre és hatalomra és mikor megszerzik elszáll velük a lovacska
2019. márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akinek nincs hatalma és "elnyomásban" él még ha ez nem is egyértelmű , talán még neki se, de hirtelen hatalmat kap akkor könnyen előbujik az igazi énje ami nagyon kegyetlen lehet.


Sok ember leél egy életet úgy, hogy azt mondják rá olyan mint a ma született bárány, de ha hatalmat kapna, igazi hatalmat akkor lehet olyan kegyetlen lenne mint sok korábban történelemben emlegetett diktátor.

2019. márc. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!