Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Székesfehérváron miért nehéz...

Székesfehérváron miért nehéz olyan munkát találni, ahova hosszútávra vesznek fel munkavállalókat?

Figyelt kérdés

Jelenleg levelezőn csinálom az egyetemet, hogy tudjak mellette dolgozni.


Több helyre beküldtem már az önéletrajzomat, még oda is, ahova bőven elég a 8 általános iskola is, azonban a legtöbb helyről kész csoda, ha egyáltalán visszaírnak.

Volt már olyan, hogy visszaírtak és föl is vettek, azonban ott a munkaadó a 3 hónapos próbaidő letelte előtti munkanapon fölmondott.


Kicsit már el vagyok keseredve, hogy nem lehet normális munkahelyet találni, ahova fölveszik az embert hosszútávra. Szeretek dolgozni, nincs ezzel probléma és hűséges típus vagyok (magyarán cégen belül maradnék, ha állást akarok váltani).


Van valami ötletetek, hogy hova lehetne beadni a jelentkezésemet Székesfehérváron?


[Már azon is gondolkodok, hogy Budapesten keresek munkát, azonban oda kicsit körülményesebb lenne a bejárás, mert kicsit félreeső falun lakom, de megoldható lenne a bejárás. (Arra gondoltam, ha Budapesten találnék állás, akkor a 3 hónapos próbaidő letelte után fölköltöznék a fővárosba vagy a környékére albérletbe kollaborálva valakivel.)]



2019. márc. 25. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Betanított munkára biztos örömmel felvesznek, és nem fognak elküldeni, mert hiány van. Persze ha jól dolgozol.
2019. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A visszakapott jelzések alapján ügyes tudok lenni. Betanított munkára több helyre beadtam a jelentkezésemet, de sehonnan sem jeleztek vissza. :/
2019. márc. 25. 15:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#15.12 Ne haragudj, de ezt nehéz elhinni. Menj be a Pannonjobhoz (például), és érdeklődj! Azt viszont el ne mondd, hogy egyetemi tanulmányokat végzel! Max. az érettségid valld be, és hosszabb távra tervezel. Sajnos nem lehet őszintének lenni.
2019. márc. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én is nehezen hiszem el, hogy ilyen van, de mégis van. Több olyan állásra beküldtem már a jelentkezésemet, amihez köthető a Pannonjob. Volt, ahova a munkatársajánlási rendszeren keresztül jelentkeztem, de még nem írtak vissza (azt az üzenetet kaptam, hogy legyek türelmes, majd hívnak, de már lassan 2 hete, hogy jelentkeztem :/).

Többe között a Mondelez-hez is beadtam már a jelentkezésemet hónapokkal ezelőtt, mert láttam, hogy folyamatosan hirdetik az állásokat, de vissza sem írtak.


Az egyetemet természetesen nem írtam bele az önéletrajzomba, csak az olyan jelentkezések esetén, ahova bár elég az érettségi is, de jól jön a diploma vagy az olyan jellegű tanulmányok.

2019. márc. 27. 14:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyár, akkor Denso, Videoton, Harman, Visteon(Hanon System). Úgy tudom ezekhez könnyű bekerülni. Ami jó, de nehéz bejutni Grundfos.
2019. márc. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A Videotonhoz mióta könnyű bekerülni? Már korábban beküldtem az Autóelektronikához gépbeállítói pozícióra a jelentkezésemet, de vissza se írtak, hogy "Bocsánat, önre nincs szükségünk".
2019. márc. 28. 11:37
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocs, elírtam. :D Gépkezelőnek jelentkeztem.
2019. márc. 29. 10:22
 8/9 A kérdező kommentje:
A legérdekesebb az volt, amikor az Auchan-tól kaptam visszautasítást. Az egyik ismerősöm, aki ott dolgozik csodálkozott is azon, hogy nem vettek fel, ugyanis elmondása szerint akkora a munkaerőhiány ott.
2019. márc. 30. 18:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Harman?
2019. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!