Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Átlag melósok, alkalmazottak...

Átlag melósok, alkalmazottak miért tartják hülyének a főnököt?

Figyelt kérdés
Érdekes hogy mégis ő a tulaj és neki dolgoznak. Ha meg vezetői székbe kellene ülni két hónap alatt csődbe vinnék a céget.

2019. márc. 29. 16:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%
Az, hogy valakit a beosztottjai hülyének gondolnak, nem jelenti automatikusan, hogy nem is hülye. Sőt. Az eredményekhez a hasonlóakból álló mezőnyben nem létszükség az ész. Fontosabb a helyezkedés, a fellépés, és a jelek szerint az indulatkezelési problémákkal is jobb semmit se kezdeni.
2019. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
Max a saját főnökömről tudok nyilatkozni. Nem hülye, csak nem érdekli hogy mi szeretjük-e. De gondolom ezért főnök, és ezrét van sok pénze.
2019. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
A saját problémáikat, sértettségüket vetítik ki a főnökre. Nem fogjak fel, hogy nem a főnök miatt keresnek szarul, hanem azért, mert pont annyir érnek a piacon, amennyit keresnek. Ha többet érnének, akkor nyilván máshol lennének.
2019. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
54%

EZ egyedi kérdés, nincs olyan hogy "általában" a melós hülyének nézi. Van az a kaszt, de az még csak nem is melós, hanem segédmunkás.


Viszont vállalkozói oldalról sokat hallom a brühühü mindenki hülye csak én vagyok propeller sablon dumát. (mer minden drága, sok hülye melós) Szipolyozós arany fuxos a8-as kakas a szemétdombon Jóskák tömkelege flangál köztünk

2019. márc. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztalom, hogy pl. a cégnél ahol én is vagyok, a sima alkalmazott, és ez alatt nem Pistikét értem aki tologatja a ládákat az udvaron, meg söpröget, hanem az irodai, szellemi, de még sokszor a fizikai munkások is sokkal jobban átlátják a gyárban lévő folyamatokat, sokkal felkészültebek szakmailag és értelmesebbek, mint a legtöbb igazgató.

Utóbbiak csak annyit csinálnak, hogy taposnak lefeleé, fölfelé meg nyalnak, illetve semi soha nem jó, de megoldást nem tudnak javasolni, egy normális ötletük sincs, csak baromságok, amelyeket pár hónp múlva visszavonnak és visszatér a cég az eredeti működéshez.

De ez is csak azért igaz, mert sok ilyen dolgozó már jó pár éve, akár évtizede a vállalatnál van, ismeri annak minden baját, tudja a lehetőségeket, míg az igazgatók, vezetők jönnek mennek, olyan gyakran cserélődnek, hogy a nevüket sem lehet megjegyezni.

Lehet, hogy ez speciálisan csak az én munkahelyemre vonatkozik, de szerintem elég sok cég van ezzel így.

Aki nem születik törtetőnek, vezető alkatnak az rendelkezhet bármekkora tudással és bármilyen átfogó szemléletmóddal nem lesz belőle vezető. Mert valószínűleg nem is akar az lenni.

2019. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy az átlag melós azért melos mert túl okos főnöknek lenni. Nem akarja a világot elkapraztatni így suttyomban beosztottkent meghúzza magát.
2019. márc. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Én csak akkor szoktam röhögni amikor a főnök "nagy ésszel " kitalál valamit azt tűzzel vassal érvényesítik mert azt "odafont " találták ki és kérdezni se szabad, majd eredmény káosz zuhanó bevétel majd nagy csöndben visszaállítják az eredeti szabályzást ----és szó se eik arról hogy a nagybarom főnököt ki vonja felelősségre mert kitalált egy f***szágot ami sokmilliós kárt okozott a cégnek....


És ő továbbra is ott ül a székében a 10 milliós kárral és ötöl a következő agyamnet f***ságon.

2019. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Azért, mert a főnökök jórésze főnök és nem vezető. A különbség pedig óriási.

A főnök saját magát menedzseli, lehet, hogy a szakmához sem ért, csak jókor volt jó helyen, míg egy vezető összefogja a csapatot és kiveszi a részét az operatív munkából.

2022. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
^ez, barátaim.
2022. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!